YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Ağustos 2016 Perşembe

Kurtiniadis

11 Ağustos Kurtiniadis ANKARA Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

THE DAUGHTER SUN: Bugünkü rakiplerinden daha  güçlü isimler yanında bile muazzam performanslar sergileyebilen güçlü kısrak bugün denk, sorunlu ve biraz formsuz isimler yanında yarışacak olmasından dolayı son iki yarışındaki performansını sergilemesi halinde kolay kazanacağına inanıyorum. BANKO...BLOOMY: Güçlü bir kan hattından gelen tay, koşmuş olduğu iki yarışında da kalitesine yakışır görüntüler sergiledi. Bugün nispeten uygun rakiplerinin yanında start alacak olmasından dolayıkendisini tanıyan formda jokeyi idaresinde koşuyu kazanmasını bekliyorum. BANKO...


FELEKKIZI: Orijin itibari ile tam bir kum pist atı olan kısrak, Anne kan hattı tarafından Kalamış ile akraba. Bu veri bile safkanın kum pistte iyi işler yapabilecek oluşunun göstergesidir. Hayatının ilk yarışlında da çok güzel bir dördüncülük elde eden isim, artan yarış tecrübesi ile bugün kazanabilir.


BERRAGÜL: Bu tarz az atlı gruplarda koşu temposu büyük etkendir. Ağır koşulması muhtemel olan bu yarışta startla birlikte kendi temposunu rakiplerine kabul ettirmesini beklediğim Berragül, starttan çıktığı gibi kazanabilecek potansiyel ve güçtedir. Alternatif tek adayım... Rakip gördüğüm isim formdda jokeyi ile DEMRE olacaktır.


LADY KRAKOW: Çok süratli geçmesini beklediğim bu koşuda çok sert bir rakibinin bulunmaması bu kısrağa yarıyor. Düzlük üzerinde muazzam bir ivme yakalayarak çok güçlü sprint atabilme yeteneğine sahip olan isim bugün de benzer koşarak etkili sprinti ile kazanabilir.


TİREBOLU: İlk yarışında bir türlü tempoya giremeyen tay, buna rağmen arka gruba teslim olmadan aradaki farkı koruyarak güzel bir dördüncülük elde etti. Formunu gördüğü koşunun ardından gerçekleştirdiği idmanlarında da arttıran safkan, kum pistte daha etkili koşu sergilemesini beklediğimden dolayı bu zorlu koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM (71,28TL)

6-THE DAUGHTER SUN 
1-BLOOMY 
12.4.7.3.1.9.5.11.10 
1-BERRAGÜL // 2-DEMRE 
5.6.7.2.4.10 
7.14.3.4.5.2.11.13.9.10.12 


BİMEN:Gruba bakıldığında çok etkili  rakileri olmaması sebebiyle ve tamamına yakını çok süratli ve önlerde gitmeyi seven isimlerden oluması ibreyi tamamen bu isme çevirmekte. Ben bugün son kötü yarışının izlerini silebileceğine inandığım safkanın etkili jokeyi idaresinde güzel bir performans göstermesini bekliyorum.


ALTUNSARAY: Tam bir kum pist atı olduğuna inandığım safkan, ilk kum yarışını çok kolay kazandıktan sonra ikinci yarışında Denizim gibi nitelikli bir rakibe diş geçiremedi. Ardından tamamı çim pistte olmak üzere3 koşu görüp ikisini kazanırken birinde de yine çok sert rakipler yanında beşincilik elde etti. Bugüne dönecek olursak tekrardan çok etkili koşacak olduğu kum piste çıkan tay, çok süratli rakiplerden oluşan grupta önlere yakın sabırlı bir bekleme yapması halinde lehine gelişecek tempoda koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum...


DEMİRCENK:Aslında çok potansiyelli ve aliteli bir pedigriye sahip olmasına rağmen çeşitli sorunlarından ötürü etkili olamayan safkan, son yarışında muazzam bir performans sergileyerek takip listeme baştan giriş yaptı. Etkili koşusu ardından da idman pistinde düzenli çalışmaları ile bu yarışına hazırlanan safkan gayet sağlıklı durumda görünmekte.Bugün de çok müsait sikleti ile yarışacak olmasından dolayı yatkın olduğu pist ve mesafede koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


BERATBEY: İlk yarışında da tek olarak önerdiğim safkan, starttan çok geç çıkıp önlere doldurarak geldi. Virajdan snra muazzam bir sprint ile kazanacakmış gibi gelmesine rağmen, startta kalmasının  etkisi de son  aksiyonlarına yansıyınca kazanacak olduğu koşudan ikincilikle ayrılmasına sebep oldu. Bugün de aynı talihsizliği yaşamadan iyi bir başlangıç yaparsa koşuyu kazanması normal sonuç olup BANKOMDUR...


2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM(178,20TL)

5.6.7.2.4.10 
7.14.3.4.5.2.11.13.9.10.12 
2.8.9.3.5.6.7.1.4 
2-ALTUNSARAY 
7.1.5.2.9 
3-BERATBEY 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN