YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

10 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

11 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-6 

2. Koşu: Sıralamam: 1 

3. Koşu: Sıralamam: 7-3-4-12-1-5-6-8-9 

4. Koşu: Sıralamam: 2-1-3 

5. Koşu: Kazanarak moral bulan 6 numaralı NURKO ilk şans vereceğim isimdir. İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 2 numaralı BAHATHER ilk rakibidir. Son koşusuyla geliyorum diyen 9 numaralı LOVELY PRENS dikkate alınmalı. 4 numaralı SNOWANGO, 7 numaralı EYOTA, 10 numaralı JANO GRANDE ve 5 numaralı LADY KRAKOW bütçeler doğrultusunda değerlendirmeye alınmalı. 

6. Koşu: Ruat’ın tam kardeşi olan ve bir koşu görerek tecrübe kazanan 7 numaralı TİREBOLU’nun, daha iyi durumda gireceği koşuda kalitesini ortaya koyarak kazanan olmasını bekliyorum. Bu safkanın Anadolu Tarım İşletmesi satışlarından 480.000 TL’ye satın alındığının bilgisini verelim. 

7. Koşu: Kazandığı son koşuyla tüm dikkatleri üzerine toplayan 3 numaralı SEDATBEY birinciliğin yine ne güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. Rakip yazacaklar bu ayağı kapatmalıdır. 

8. Koşu: 5 numaralı KADHAN, 2 numaralı ALTUNSARAY, 9 numaralı LORD ve 11 numaralı SÖZLÜM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Formunun zirvesinde olan 3 numaralı ÖZREİS kazanmaya devam edebilir. 5 numaralı ORMANCI DAYI, 8 numaralı ÇUVALDIZ, 1 numaralı SENCERHAN, 2 numaralı BAHARŞAH favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. 7 numaralı DEMİRCENK sürprizim. 

10. Koşu: İlk koşusunda startta kalmasına rağmen ortaya koyduğu performansı ile büyük beğenimi kazanan 3 numaralı BERATBEY, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde maiden’a veda etmesini bekliyorum. 1 numaralı ASALETLİ rakip yazacaklara önerim. 


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN