YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

10 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

11 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-6 

2. Koşu: Sıralamam: 1 

3. Koşu: Sıralamam: 7-3-4-12-1-5-6-8-9 

4. Koşu: Sıralamam: 2-1-3 

5. Koşu: Kazanarak moral bulan 6 numaralı NURKO ilk şans vereceğim isimdir. İstanbul’dan hedef yapılarak getirilen 2 numaralı BAHATHER ilk rakibidir. Son koşusuyla geliyorum diyen 9 numaralı LOVELY PRENS dikkate alınmalı. 4 numaralı SNOWANGO, 7 numaralı EYOTA, 10 numaralı JANO GRANDE ve 5 numaralı LADY KRAKOW bütçeler doğrultusunda değerlendirmeye alınmalı. 

6. Koşu: Ruat’ın tam kardeşi olan ve bir koşu görerek tecrübe kazanan 7 numaralı TİREBOLU’nun, daha iyi durumda gireceği koşuda kalitesini ortaya koyarak kazanan olmasını bekliyorum. Bu safkanın Anadolu Tarım İşletmesi satışlarından 480.000 TL’ye satın alındığının bilgisini verelim. 

7. Koşu: Kazandığı son koşuyla tüm dikkatleri üzerine toplayan 3 numaralı SEDATBEY birinciliğin yine ne güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. Rakip yazacaklar bu ayağı kapatmalıdır. 

8. Koşu: 5 numaralı KADHAN, 2 numaralı ALTUNSARAY, 9 numaralı LORD ve 11 numaralı SÖZLÜM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Formunun zirvesinde olan 3 numaralı ÖZREİS kazanmaya devam edebilir. 5 numaralı ORMANCI DAYI, 8 numaralı ÇUVALDIZ, 1 numaralı SENCERHAN, 2 numaralı BAHARŞAH favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. 7 numaralı DEMİRCENK sürprizim. 

10. Koşu: İlk koşusunda startta kalmasına rağmen ortaya koyduğu performansı ile büyük beğenimi kazanan 3 numaralı BERATBEY, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde maiden’a veda etmesini bekliyorum. 1 numaralı ASALETLİ rakip yazacaklara önerim. 


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN