YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

11 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

12 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KIRBULUT (4) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız BECOCAN (1) ciddi rakibi olup ALTINBUL (6) ihmal edilmemelidir. KRALINADAMI (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki koşularıyla dikkat çeken GÖKKALE (1), usta jokeyiyle BİLGEKURT (5), iyi form durumuyla SİBİRYALI (3) ve tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız HASANŞAH (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken FIRST NIP (2), AZA LEA (9), NO PARSADAN (6) ve ASLAN KOÇUM (1) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ZATİNUR (1), son startını ölçü almadığımız YALI GÜZELİ (2), artan form durumuyla YEDİİKLİM (4) ve HAYAL DÜNYASI (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Devam eden formu ve uyumlu jokeyiyle HALİÇ (5) ilk şanslı isim olup başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DESPOT (1) ciddi rakibidir. CANKURTBEY (4) sonraki ihtimal olup BAŞMİMAR (3) sürpriz yapabilir.

6.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan FLY BY ME (3) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. BAYBAŞKAN (1) ciddi rakibi olup OĞLUM BERAT (4) ihmal edilmemelidir. TAMBORA (6) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan SON OF A LEGEND (2) uyumlu jokeyiyle ilk şanslı isimdir. LEMNOS (4) ciddi rakibi olup ÇAĞ TUFANI (5) ihmal edilmemelidir. BÜYÜK BEYAZ (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi bir form yakalamış olan ekürili LIGHT IN BABYLON (7-14), çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken MONETA (11) ve etkili jokeyiyle QUICK STEP (5) ilk şanslı isimlerdir. KIZÇEM (3) ciddi rakipleridir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN