YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

12 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan ROHAN (13), son yarışlarıyla dikkat çeken BLACK OF WESTPORT (7), artan form durumuyla ÇEVİK TAY (1) ve LONG WAY (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Kum pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan hafif kilolu SOĞUK ÇERMİK (6) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla GÖNÜL AVCISI (3), son koşusunu ölçü almadığımız NEVRUZ ÇİÇEĞİ (2) ve HANIM SULTAN (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken hafif kilolu WESTSIDE (3) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ATMACA KIZ (1) ciddi rakibi olup PART OF ME (2) ihmal edilmemelidir. POETIKA (5) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KORKUT EBRU (1), artan form durumuyla HÜRBEYİM (4) ve son startıyla dikkat çeken DEVRAN (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Hafif kilolu ONUR (7) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken NİLSTAR (13), aynı pistteki son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan MIGHTY RIVER (1), NERI VALIANT (2) ve artan formuyla PEACE TIME (14) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken GÜRSOY (3), kum pistteki son koşularını kazanmış olan CHASTE (1) ve iyi formunu son yarışına da yansıtmış olan SAHTEKAR (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup SİDELİ (4) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı bir performans sergilemiş olan VOLDEMORT (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. KANATORYA (1) ciddi rakibi olup NIGELLA (4) sonraki ihtimaldir. DEATH RACER (3) sürpriz yapabilir.

8.Koşu: Aynı pistteki son koşularıyla dikkat çeken FAUSTİNO (6) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığımız DÜŞÜMDEKİ (5) ciddi rakibi olup ORFİA (2) ihmal edilmemelidir. ALHABER (1) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken PEDALIZA (13) ilk şanslı isimdir. Artan formuyla DO IT EASY (8) ciddi rakibi olup son startını ölçü almadığımız ÖZDENİZKIZI (12) ihmal edilmemelidir. HALOWANGO (3) sonraki ihtimaldir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN