YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Ağustos 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

12 Ağustos Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

LAST STAND-FIRST NIP: Günün en zor koşusu tartışmasız bu maiden yarış. İdman pisti görüntülerine bakıp bir kaç yorum çıkartmak gerektiğinden bu iki tayın da genel görüntülerini çok beğendim. Orijin olarakta dikkat çekici kan hatlarına sahip olan taylar bana göre çok şanslı isimlerdir. İlk etapta en yakın rakiplerinin AZA LEA olması kuvvetle muhtemeldir. İlk ayaktan risk almak gerekirse bu üç isimle koşuyu geçmeye çalışacağız. Büyük şablonda ise fazla ata şans vermek gerektiğini düşünüyorum.


EZGİGÜL: Bir müddettir takibimde olan safkan, bugün müsait şartlar altında yarışacak olmasından dolayı müsait kilosununda vermiş olduğu avantajla etkili bir performans sergilemesini beklediğim safkan, genel agf sıralamasının en sonunda olması nedeniyle cazip konumda iken değerlendirmekte fayda görüyorum. Son koşularının kum pistte olması sebebi ile fazlaca ölçü almadığım isim, günün büyük sürprizini gerçekleştirebilir.


HALİÇ: Kalitesine laf söylenemez. Zaten gücünü de koştuğu yarışlarda ispat eden safkanın üzerine çok fazla gidildi. Hem sert gruplarda yarıştırıldı, hem de çok yakın aralıklarla koşturuldu. Buna rağmen mücadelenin her daim içinde bulunması da ne kadar karakterli bir safkan olduğunun göstergesiydi. Bugüne dönecek olursak startla birlikte öne düşecek olan Despot'un hemen peşine takılarak viraja yakın arttıracağı temposu ile kolay bir şekilde rakibine hakim olup farkı açarak kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olacaktır.


TAMBORA-OĞLUM BERAT: Herkes koşunun ağır tempoda koşulacak olmasından dolayı Fly By Me isimli safkanın çok şanslı konumda olduğuna düşünecek olsalar da ben işinin o denli kolay olacağına inanmıyorum. Şu an müthiş formda olan bu iki ismin en az rakipleri kadar hatta ondan daha fazla şansa sahip olduklarını düşünüyorum. Yanlarına da FLY BY ME ve hatta son yarışındaki muazzam görüntüsü ille BAYBAŞKAN'ın da eklenerek seyir zevki yüksek bir koşu olmasını bekliyorum.


SON OF A LEGEND:  Grup içerisindeki en formda safkan.. Pist, Şehir, jokey ya da mesafe ayırt etmeden muazzam şekilde istikrarlı yarışlar sergileyen klas safkan bugün de kazanabileceği şartlar altında yarışacak. Startla birlikte rakiplerine kenditemposunu kabul ettirerek viraja avansla çıkmasını ve geriden gelebilecek olası ataklara direnmesini bekliyorum. Ciddi rakipleri şablonumda olacaktır.


LIGHT IN BABYLON: Grup içerisinde elle tutulur bir tane rakip olmaması sebebi ile ibre bariz şekilde formda olan bu safkandan yana olacak. Çok fazla açıklama yapma gereği de duymuyorum. Ancak satış koşusu olması sebebi ile enteresan bir netice olabilme ihtimalinden ötürü kalabalık ytutmaya gayret ediyorum.  Misli ve orta ölçekli kuponlar için Alternatif Tek Adayımdır.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2.4.9 /// 3.7.5.11.10.6.1.8.12
8.5.2.1.3.7.6.10.4.9
5-HALİÇ
6.4///3.1
2.6.4
7-LIGHT IN BABYLON /// 3.5.10.11.4.6


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN