YENİ
Duyuru: 19 Ağustos Cumartesi gecesi düzenlenen ABD Gulfstream Park yarışlarında 6’lı Ganyan’ı bilen 1 talihli yarışsever dağıtılacak tutar olan 206.451,18 TL ikramiyenin sahibi oldu. 7'li Ganyan'ı bilen çıkmadığından 36.686,85 TL, 7'li Plase’yi bilen çıkmadığından 18.851,55 TL ve 3'lü Ganyan'ı bilen çıkmadığından 6.504,37 TL ikramiye, 20 Ağustos Pazar ABD. Gulfstream Park yarış programına devretti.

11 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

12 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

3. Koşu: Lıly Of The Valley, Lee Valley ve Gıfted Sıster ile anne kardeş olan ve hazırlıklarında tam not alan 3 numaralı GAZIBORA KHAN favorimdir. Riski sevenler tek yazabilir. 2 numaralı FIRST NIP, 6 numaralı NO PARSADAN ile 9 numaralı AZA LEA rakip yazacaklara önerim.

4. Koşu: 5 aylık aranın ardından pistlere dönecek olsa da bu grupta ağır basan 1 numaralı ZATİNUR ilk şans vereceğim isimdir. Son koşusundaki padok görüntüsüne hayran kaldığım 6 numaralı GAGAUZ bugün dikkate alınmalı. Bu ikiliden sonran şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirmeye alabilirsiniz.

5. Koşu: Son koşusunu ölçü almadığım 5 numaralı HALİÇ’in, kendisini yakından tanıyan pilotu ile kazanmasını bekliyorum.

6. Koşu: Önde rahatsız edilmeyeceğin düşündüğüm 3 numaralı FLY BY ME kazanmaya devam edebilir. 1 numaralı BAYBAŞKAN rakip yazacaklara ilk önerim. 5 numaralı RUBICON yüksek ikramiye hedefinde olanlar yazabilir.

7. Koşu: 6 numaralı DRIVE FASTER, 4 numaralı LEMNOS, 2 numaralı SON OF A LEGEN önceliklerim. Süratli gidecek yarışın sprinter ismi olan 5 numaralı ÇAĞ TUFANI sürprizim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.