YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

11 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

12 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

3. Koşu: Lıly Of The Valley, Lee Valley ve Gıfted Sıster ile anne kardeş olan ve hazırlıklarında tam not alan 3 numaralı GAZIBORA KHAN favorimdir. Riski sevenler tek yazabilir. 2 numaralı FIRST NIP, 6 numaralı NO PARSADAN ile 9 numaralı AZA LEA rakip yazacaklara önerim.

4. Koşu: 5 aylık aranın ardından pistlere dönecek olsa da bu grupta ağır basan 1 numaralı ZATİNUR ilk şans vereceğim isimdir. Son koşusundaki padok görüntüsüne hayran kaldığım 6 numaralı GAGAUZ bugün dikkate alınmalı. Bu ikiliden sonran şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirmeye alabilirsiniz.

5. Koşu: Son koşusunu ölçü almadığım 5 numaralı HALİÇ’in, kendisini yakından tanıyan pilotu ile kazanmasını bekliyorum.

6. Koşu: Önde rahatsız edilmeyeceğin düşündüğüm 3 numaralı FLY BY ME kazanmaya devam edebilir. 1 numaralı BAYBAŞKAN rakip yazacaklara ilk önerim. 5 numaralı RUBICON yüksek ikramiye hedefinde olanlar yazabilir.

7. Koşu: 6 numaralı DRIVE FASTER, 4 numaralı LEMNOS, 2 numaralı SON OF A LEGEN önceliklerim. Süratli gidecek yarışın sprinter ismi olan 5 numaralı ÇAĞ TUFANI sürprizim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.