YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GÖZ DAĞI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FEYAZAN (6) ciddi rakibi olacaktır.ABSOLUTE POWER (4) ve ÇAĞLAÇAĞLA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki JAMAICA GIRL (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.JINS PRIDE (4) en yakın takipçisi olacaktır.DİLANIM (7-12) ve OCEAN EYE (5-6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla KARGİBİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TUMBULSABUHA (7) ciddi rakibi olacaktır.ŞEYMACAN KIZI (6) ve KIŞFIRTINASI (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla EŞİYOK (9) ve QUEEN ECEM (10) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.JUST RUN (7) ciddi rakipleri olacaktır.JUST EAGLE (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Formda olan TATVAN KIZILCA (2) koşudaki favori isimdir.ERTUĞRUL (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WHITE CREST (3) ve DAR ES SALAAM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki MEHMET BERK (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.EBABİL (4) en yakın takipçisi olacaktır.CENGO (1) ve SARIBİRGÜL (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla YILMAZIM (4-6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEMZEMKIZI (14) en yakın takipçisi olacaktır.DİLŞAH GÜLÜ (8) ve AZİMLİ ZULUT (2) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN