13 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
YENİ

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TIME ATTACK (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FALEZ (6) en yakın takipçisi olacaktır.BLACKOUT (2) ve TREASURE HUNT (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GÖLCÜK ASLANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORDALI (4) en yakın takipçisi olacaktır.NATUHAY (5) ve KAFKAS KRALI (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM EGE (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YURTTAY (5) en yakın takipçisi olacaktır.HERGELE (3) ve YEŞİLTAŞ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan BENGUN (5) koşudaki favori isimdir.SELNUR (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BRAVE APTE (2) ve GRAND SPRING (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla TOUCH THE WOLF (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANCINI (4) en yakın takipçisi olacaktır.LOWE (10) ve UMUT YOLCUSU (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki CEMCEM (1) ve HOT CHOCOLATE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KINOWA (10) ciddi rakipleri olacaktır.ES ES RUNNER (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan WANETA (9) koşudaki favori isimdir.SALAMIS (8-6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PIANO SONATA (5-3) ve PERSHING (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki KIZILYILMAZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEMİR PENÇE (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİBİRYA GÖZLÜ (14) ve GUNNER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla LUXANTE (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CORSICA (10) ciddi rakibi olacaktır.UNIVERSE (15) ve KUMCAMET (4) sonraki ihtimallerdir.