YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TIME ATTACK (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FALEZ (6) en yakın takipçisi olacaktır.BLACKOUT (2) ve TREASURE HUNT (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GÖLCÜK ASLANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORDALI (4) en yakın takipçisi olacaktır.NATUHAY (5) ve KAFKAS KRALI (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki OĞLUM EGE (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YURTTAY (5) en yakın takipçisi olacaktır.HERGELE (3) ve YEŞİLTAŞ (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan BENGUN (5) koşudaki favori isimdir.SELNUR (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BRAVE APTE (2) ve GRAND SPRING (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla TOUCH THE WOLF (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANCINI (4) en yakın takipçisi olacaktır.LOWE (10) ve UMUT YOLCUSU (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki CEMCEM (1) ve HOT CHOCOLATE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KINOWA (10) ciddi rakipleri olacaktır.ES ES RUNNER (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan WANETA (9) koşudaki favori isimdir.SALAMIS (8-6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PIANO SONATA (5-3) ve PERSHING (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki KIZILYILMAZ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.DEMİR PENÇE (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİBİRYA GÖZLÜ (14) ve GUNNER (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla LUXANTE (11) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CORSICA (10) ciddi rakibi olacaktır.UNIVERSE (15) ve KUMCAMET (4) sonraki ihtimallerdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN