YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Ağustos 2016 Cumartesi

Secreteriat

13 Ağustos Kral Deha ANKARA 1. Altılı Ganyan Tahmini

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba GanyanTime Ailesi,

Bundan böyle tahminlerim ile sizlerle beraber olacağım, yazdığımız atların ganyan olması dileğiyle Ankara tahminlerime geçiyorum. 

1.Ayak: Y0 Koşu kazanmamış aprantilerin yarışında dört ata şans vereceğim. Startla birlikte liderliği alıp bitirmek isteyecek 2-Blackout'a ilk şansı vereceğim. 81 koşuya katılan diğer aprantilerden daha tecrübeli gördüğüm E. Sofi ile yarışa katılacak 5-Braccıoferro, sprinter safkanlar 1-Time Attack ve 4-Trausure Hunt kuponlarda bulunduralım. 

2.Ayak: 4-Bordalı'nın yarışın temposunu belirleyeceği bu koşuda ağır tempo gitmesi halinde koşuyu lehine çevirebilir. Kötü koşması son 400'de etkili gelecek olan 1-Gölcük Aslanı ve önceki yarışında sprinte kalkarken faule maruz kalan 5-Natuhay yeterlidir. 

3.Ayak: 4-Oğlum Ege'nin koşmuş olduğu grup yarışlar ve üstün performansı ile vasat grubu geride bırakması normal bir sonuç olacaktır, banko önereceğim. 

4.Ayak: H16 dişilerin yarışında Ankara'da koşmaya başladığı günden beri takibimde olan 5-Bengun, Kendisini çok iyi bilen jokeyi ile 3-Grand Spring, güçlü kısa sprinti ile yarışı kazanmak isteyecek olan 2-Brave Apte ihmal edilmemelidir. 

5.Ayak: Performans olarak grubun çok üzerinde gördüğüm 5-Tauch The Wolf çime yatkın orijini ile önde tutuyorum. Son günlerin formda at sahibi V. İbrahim Aracı'nın tayı 3-Great Demant dan dinçlik yarışı gelebilir. Maiden tecrübeli taylar 10-Love ve 4-Mancini, İstanbul'da koştuğu yarışlardan takibimde olan 9-Ebru Queen'den koşunun bombasını bekliyorum. 

6.Ayak: Günün en önemli koşusunda, zevkli bir mücadele ve seyir zevki bizi bekliyor. Öncelikle 1-Cemcem ve 3-Hot Chocolate beraber yazıyoruz. Rakipleri birincilikler serisini sürdüren çok etkili düzlük sprinti atabilen 4-Mıster Strong, Halis Karataş'ın tercih ettiği 10-Kinova yazıp rahat bir yarış izleyeceğim. 

Bol Şanslar. 

Şablonum 

2-5-1-4 
4-1-5 
4 Oğlum Ege 
5-3-2 
5-3-10-4-9 
1-3-4-10 

Kupon Tutarı: 43,20 TL 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN