YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

Secreteriat

13 Ağustos Kral Deha ANKARA 1. Altılı Ganyan Tahmini

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba GanyanTime Ailesi,

Bundan böyle tahminlerim ile sizlerle beraber olacağım, yazdığımız atların ganyan olması dileğiyle Ankara tahminlerime geçiyorum. 

1.Ayak: Y0 Koşu kazanmamış aprantilerin yarışında dört ata şans vereceğim. Startla birlikte liderliği alıp bitirmek isteyecek 2-Blackout'a ilk şansı vereceğim. 81 koşuya katılan diğer aprantilerden daha tecrübeli gördüğüm E. Sofi ile yarışa katılacak 5-Braccıoferro, sprinter safkanlar 1-Time Attack ve 4-Trausure Hunt kuponlarda bulunduralım. 

2.Ayak: 4-Bordalı'nın yarışın temposunu belirleyeceği bu koşuda ağır tempo gitmesi halinde koşuyu lehine çevirebilir. Kötü koşması son 400'de etkili gelecek olan 1-Gölcük Aslanı ve önceki yarışında sprinte kalkarken faule maruz kalan 5-Natuhay yeterlidir. 

3.Ayak: 4-Oğlum Ege'nin koşmuş olduğu grup yarışlar ve üstün performansı ile vasat grubu geride bırakması normal bir sonuç olacaktır, banko önereceğim. 

4.Ayak: H16 dişilerin yarışında Ankara'da koşmaya başladığı günden beri takibimde olan 5-Bengun, Kendisini çok iyi bilen jokeyi ile 3-Grand Spring, güçlü kısa sprinti ile yarışı kazanmak isteyecek olan 2-Brave Apte ihmal edilmemelidir. 

5.Ayak: Performans olarak grubun çok üzerinde gördüğüm 5-Tauch The Wolf çime yatkın orijini ile önde tutuyorum. Son günlerin formda at sahibi V. İbrahim Aracı'nın tayı 3-Great Demant dan dinçlik yarışı gelebilir. Maiden tecrübeli taylar 10-Love ve 4-Mancini, İstanbul'da koştuğu yarışlardan takibimde olan 9-Ebru Queen'den koşunun bombasını bekliyorum. 

6.Ayak: Günün en önemli koşusunda, zevkli bir mücadele ve seyir zevki bizi bekliyor. Öncelikle 1-Cemcem ve 3-Hot Chocolate beraber yazıyoruz. Rakipleri birincilikler serisini sürdüren çok etkili düzlük sprinti atabilen 4-Mıster Strong, Halis Karataş'ın tercih ettiği 10-Kinova yazıp rahat bir yarış izleyeceğim. 

Bol Şanslar. 

Şablonum 

2-5-1-4 
4-1-5 
4 Oğlum Ege 
5-3-2 
5-3-10-4-9 
1-3-4-10 

Kupon Tutarı: 43,20 TL 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN