YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Mert Adam ANKARA Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları (YİNE ÇİFTE ALTILI TUTTU)

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.KOŞU: Hiç yarış kazanamamış aprantilerin bu koşuda at binecek olması bir sürpriz netice doğurabilir. Bilinen sert temposuyla BLACKOUT çıktığı gibi kazanabilir, son yarışlarına oranla uygun rakipleri yanında koşan TIME ATTACK, formunda önemli gelişmeler olan BRACCIOFERRO, uzundan kısaya dönecek olan TREASAURE HUNT ve son olarak etkili koşacak olan FALEZ yazılarak bu ayak geçilmelidir. 

2.KOŞU: Tabelayı tamamladığı yarışın ardından çok iyi duruma getirilen BORDALI uzun süren sessizliğini bozabilir ilk şansı bu safkana veriyorum. Kazanarak moral bulan GÖLCÜK ASLANI ve etkisiz kaldığı son yarışı gücüne ölçü olmayan PALADAYI arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

3.KOŞU: OĞLUM EGE uygun grupta çıktığı gibi kazanacaktır, günün bankosu olarak altılı kuponlarına yazılmalıdır. 

4.KOŞU: Süratli geçecek olan koşuda boş kilosuyla BENGUN kazanmaya yakın isim olacaktır. Sert grupta koştuğu yarısının ardından daha iyi duruma gelen GRAND SPRING, son yarışında koşunun yavaş tempoda gitmesi sonucu süratlenemeyerek hücumda geç kalan BRAVE APTE, ağır kilodan etkilendiği son yarışından sonra uygun kiloyla koşacak olan KUPAASI, önde fazla yıpranmazsa THASSOS, ağır kilodan etkilenmezse SELNUR ve önde boş kalırsa VELOCITY bir sürprize imza atabilir. Karışık bir ayak kapatılarak rahat bir koşu izlenilmelidir. 

5.KOŞU: Kum pistte gördüğü koşularının ardından kondüsyon açığını kapatan TOUCH THE WOLF çim piste yatkın orjiniyle koşuyu kazanmaya yakındır, alternatif banko öneriyorum. Eksik koşması durumunda koşuyu çıktığı gibi bitirmeye gidecek olan UMUT YOLCUSU, sert grupta etkisiz kalan MANCINI, orjin olarak kısa ve orta mesafede daha başarılı koşmasını beklediğim LOWE arasında bir koşu geçmesini bekliyorum. 

6.KOŞU: Önde boş kalacak olan CEMCEM çıktığı gibi kazanabilir, uzunda  başarılı koşular izlettiren MISTER STRONG uzun mesafeden etkilenmezse çok etkili bir koşu bekliyorum, sentetikte eksik kalan KINOWA kaba kumda bu sefer kendini affettirebilir. HOT CHOCOLATE ve EUPRHATES'de yazılarak bu koşu geçilmelidir. 

7.KOŞU: Yılın iki yaşlı flaş tayları SALAMIS ve WANETA ikilisinden en az hata yapan kazanacaktır. Sizler kadar bende bu koşunun sonucunu merakla bekliyorum. 

8.KOŞU: Dinlendirilen GUNNER eksiksiz hazırlıklarıyla birinciliğe yakın gördüğüm safkandır. Koşunun çok yüksek tempoda gidecek olması sebebiyle sonlarda güçlü gelecek olan KIZILYILMAZ, kum pistte de başarılı koşan DERAŞ, etkili formuyla MISTER LOBA LOBA, maidena veda eden APIKO DORA ve son olarak SİBİRYA GÖZLÜ sırasıyla yazılmalıdır. 

9.KOŞU: El değiştirdikten sonra ufak sıkıntıları giderilen ve düzenli idmanlarla hazırlanan ROYAL CUPOLA'ya ilk şansı veriyorum, hücumda geç kaldığı son yarışında LUXANTE, sorunlarından kurtulan ve gördüğü koşularının ardından farklılaşan KUMCAMET, uzunca etkisiz kalan CORSICA ve son olarak etkili binicisiyle UNIVERSE bu zorlu koşuda birincilik için çekileceklerdir. 

BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.KOŞU: 2,1,5,4,6,8 
2.KOŞU: 4,1,6 
3.KOŞU: 4 OĞLUM EGE 
4.KOŞU: 5,3,2,4,6,1,7 
5.KOŞU: 5 // 6,10,4 
6.KOŞU: 1,4,10,3,9 

İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4.KOŞU: 5,3,2,4,6,1,7 
5.KOŞU: 5 TOUCH OF WOLF 
6.KOŞU: 1,4,10,3,9 
7.KOŞU: 8,
8.KOŞU: 1,4,3,6,8,14 
9.KOŞU: 13,11 // 10,4,15 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN