YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Ozibey ANKARA 1. Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhabalar, 


Keyifli yarışlarında yer aldığı Ankara yarışlarında şansımızı bu sefer 1. altılı ganyan oyunu üzerinden kuracağız, şablon ve analizlerim aşağıda yer almaktadır. Kazançlı olması dileklerimle... 

ANKARA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ 

1.AYAK: Aprantilere mahsus bu koşuda önerim tutuğunuz atlara öncelik veriniz. Mesafede etkili koşması gerektiğini düşündüğüm safkan (8) LADY FALCON favorim olacaktır. Uygun grupta rakiplerini avlayabilecek güçte bulunan (6) FALEZ ihmale gelmez. Hedefte bekleyen ve idmanlarında da olumlu sonuçlar veren safkan (5) BRACCIOFERRO bu mücadele için önereceğim isimler olacaktır.. 

2.AYAK: Sonunda uygun grubu bulan safkan (4) BORDALI uygun kilosu ile kazanmaya yakın olup, favorimdir. Son koşusunu kazanan (1) GÖLCÜK ASLANI kısalan mesafede daha iyi koşabilecek (5) NATUHAY ve tatlı bir sürpriz gerçekleştirebilecek (2) KAFKAS KRALI yazılabilecek isimlerdir.. 

3.AYAK: Bundan daha uygun grubu bulacağını düşünmüyorum bana göre kalitesini belli etmiş safkan (4) OĞLUM EGE jokeyi Murat Gündüzeli attan düşmediği taktirde :) kesinlikle kazanması gerektiğini düşünüyorum ve safkanı GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.. 

4.AYAK: Mesafede etkili yarışları bulunan uygun kilosu ile (4) KUPA ASI favorimdir. İstikrarlı yarışları sonrası formda olan safkan (3) GRAND SPRING ve kapalı kutu konumundaki safkan (2) BRAVE APTE önceliklerim olacaktır.. 

5.AYAK: Zorlu mücadelede sıralamam şu şekildedir; (14), (10), (4), (1), (11), (13) 

6.AYAK: Günün en zevkli koşusu ile birlikteyiz 60 günlük ara veren safkan (3) HOT CHOCOLATE verdiği aradan etkilenir mi? Etkilenmez ise bu grubu rahat geçer.. Peki daha bu mesafede koşmamış Halis Karataş'lı (10) KİNOWA, bence son koşusunu şansla kazanmadığını kanıtlamak için koşacak olan Ömer Kaya idaresindeki (2) ES ES RUNNER keyifli bir yarış olacak... 

ANKARA 1.ALTILI KUPONU 

8-6-5 
4-1-5-2 
4 OĞLUM EGE 
4-3-2 
14-10-4-1-11-13 
3-10-2 

36 TL 

Bol şanslar dilerim..


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN