YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

13 Ağustos Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Ankara'da zevkli bir program var. Bugün programın cazip olması sebebiyle bütçelerimizi biraz artırabiliriz. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. 

Günün ilk ayağında 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Handikap bir mücadele var. Tercihli start ile bu koşuya katılacak olan SELNUR, yatkın olduğu mesafede koşacak. Uzayan mesafede kilosu çok ağır olsa da binicisi mesafe tutarak bu dezavantajı hissettirmeyebilir. Günün ilk ayağında risk alarak bu safkanı tek bırakacağız. 

Günün ikinci ayağında ise oldukça karışık bir maiden mücadele var. 3 yaşlı İngilizlere ait koşuda yarış hayatının ilk koşusunda güzel bir üçüncülük elde ettikten sonra idman pistindeki kısa işlerinde de süratli bir safkan olduğunu gösteren GREAT DEMAND, Gökhan Kocakaya tercihi ile bu koşuya katılacak. Sri Pekkan yavrusu bu piste yatkınlığı ile biliniyor. Kendine uygun rakipler yanında günün ikinci ayağında bu safkanın maiden'a veda etmesini bekliyorum. Şablonlarda günün ikinci bankosu olarak değerlendirilebilir. Bugün bizim tercihimiz 2. altılı ganyandan yana olacak. Daha düşük bütçeli veya alternatif bir kupon yapacak yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olabilir. 

Tabela ayağında bir süredir takip listemizde yer alan bir safkan bugün start alacak. Victory Gallop'u güzel yavrularından biri olan APIKO DORA, tecrübeli jokeyi ile bugün son koşusunu bir kez daha tekrarlayabilir. Tercihli start ile koşuya başlayacak olan safkan startta oyalanmazsa bugün yine çok koşacak. Daha düşük veya alternatif kuponlarda farklı bir tek olarak çatıda düşünülebilir. 

Bugün programını biraz daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler 7'li ganyan oyununu tercih edecek. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan OĞLUM EGE, üst üste ikinciliklerinden sonra form durumunu artırdır ve son kısa işinde 28.0 R yaparken de beğenildi. 7'li ganyan çatısı içinde değerlendirelerek bu safkan burada pedigrisi de göz önüne alınarak sert rakiplerine rağmen tek bırakılabilir. At koşar baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın, bol şans!..

Eko Kupon: 1 / 3 / HEPSİ / 1-2-3-4-5-6-7-8-9 / 8 / 4-10-11-14-15


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN