GanyanTime.com
YENİ

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Çim pistteki ilk startından birincilikle ayrılmış olan MY NUMBER (2) ilk şanslı isimdir. Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BLUE LION (4) ve son yarışını ölçü almadığımız COPPERFIELD (1) ciddi rakipleri olup KING OF ROCK (3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ZENGİN KIZ (6) kazanmaya en yakın isimdir. İyi bir form yakalamış olan BESSEY (2) ciddi rakibi olup son koşularını ölçü almadığımız PAMUK NİNE (3) ve COŞKUNKIZ (4) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

3.Koşu: Aynı pistteki yarışlarıyla dikkat çeken ERTAŞ (4) ilk şanslı isimdir. İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ŞÜKRÜ (1) ve son startını ölçü almadığımız GÜRGÜR BABA (5) ciddi rakipleri olup ANADOLU HİSARI (3) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken YILMABAŞAR (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşularını ölçü almadığımız MERİH (3) ve İZŞAN (10) ciddi rakipleri olup iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ULUER (7) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Kum pistteki ilk startıyla dikkat çeken ERTEMİZ (6), uyumlu jokeyiyle ALTIN KRAL (2), son koşusunu ölçü almadığımız AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) ve iyi form durumuyla HABERŞAH (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle son startını kazanmış olan RUNNER CAT (1) ve çim pist yarışlarıyla dikkat çeken FASHITIVE (3) ilk şanslı isimlerdir. UNCLE MEVLÜT (4) ciddi rakipleri olup FAIRLY BORDER (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist performanslarıyla dikkat çeken ekürili PERFECT WARRIOR (7-1) ve BLAZE TO WIN (2) iyi form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. MARVELOUS IRON (6) ve DAYIM BENİM (8) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ŞEHLEVENT (9) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İlk koşusuyla dikkat çeken ÖZBİLGİN (6) ciddi rakibi olup BENYOĞUM (1) sonraki ihtimaldir. ŞİRİNSULTAN (13) sürpriz yapabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi form durumlarını son koşularına da yansıtmış olan ERAYHAN (3) ve SASANİ KAPLANI (6) ilk şanslı isimler olup iyi form durumuyla CANDOSTUM (2) ciddi rakipleridir. TEKTABANCA (4) sonraki ihtimaldir.