YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldıkları son koşularını ölçü almadığımız MERCANLI (2) ve KABAKÇI (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi form durumuyla BARİYER (5) ve hafif kilo avantajıyla DELİDUMRUL (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularını rahat kazanmış olan ekürili PATRONİÇE (6-8) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken AĞACEMAL (2) ve ARAP TURGAY (1) ciddi rakipleri olup KURT DERELİ (3) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız TINAS FIRTINASI (11), tecrübeli jokeyiyle GOLIATH (2) ve iyi bir form yakalamış olan RED WARRIOR (5) birlikte şans verdiğimiz isimler olup TOO MUCH LOVE (12) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren ARCHMAN (7), iyi form durumunu son yarışına da yansıtmış olan PATIENT (9) ve YILDIRIM ŞAH (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son koşularıyla dikkat çeken HAKUNA MATATA (2) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan BADE HANIM (3), son yarışlarını ölçü almadığımız SAYDA (5) ve FANCYCHANCY (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup kum pistteki son startını kazanmış olan LADY TIFFANY (2) ciddi rakipleridir.

6.Koşu: İyi form durumunu koşularına da yansıtmış olan SAHİPBEY (1) ilk şanslı isim olup çim pist performansıyla dikkat çeken NİŞANLI KIZ (2) ciddi rakibidir. BABAKAYRA (5) ve ekürili TURBONUN OĞLU (4-3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı koşularıyla dikkat çeken PREDESTINATION (4) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan INDIGO (8) ve hafif kilolu KÖREBE (9) ciddi rakipleri olup ASK ME FLY (7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Artan form durumuyla KUMKAT (7) ve çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken YAĞMUR KIZ (9) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup hafif kilolu BEAUTIFUL LIFE (4) ciddi rakipleridir. DİLAY STAR (10) ihmal edilmemelidir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN