YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: Bir çok isim arasından ısrarlı bir şekilde tercihini yine 8 numaraya kayıtlı olan YILMABAŞAR'dan yana kullanan Halis Karataş, ata ne kadar inandığını ve güvendiğini bu tercihle bir kez daha gözler önüne sermiş durumda. Süratli gidecek yarışta sonlarda yapacağı etkili sprinti ile YILMABAŞAR'ın, kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: 6 numaralı ERTEMİZ başta olmakla beraber günün 5. Koşusuna bütçelerin elverdiği ölçüde çok at yazılmasını tavsiye ediyorum.

6. Koşu: Gördüğü koşuların ardından açıklarını gideren 7 numaralı FAIRLY BORDER bugün daha iyi koşacaktır. Daha iyi grupta kazanan 1 numaralı RUNNER CAT ağır kilodan etkilenmediği takdirde yine kazanabilir. 3 numaralı FASHITIVE, 4 numaralı UNCLE MEVLÜT ile 2 numaralı PAN REKA geniş şablonlara işaretlenebilir.

7. Koşu: 7 numaralı PERFECT WARRIOR ile 2 numaralı BLAZE TO WIN ekonomik kuponlara ayrım yapılmadan yazılmalı. 3 numaralı DEDEMŞAH ile 5 numaralı KULOĞLU daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

8. Koşu: 2 yarıştır ben geliyorum diyen 1 numaralı BENYOĞUM, bir yarış gören 6 numaralı ÖZBİLGİN, Selim Kaya'nın tercih ettiği 9 numaralı ŞEHLEVENT ve ilk koşusu tatminkar 13 numaralı ŞİRİNSULTAN eşit olarak kuponlara yazılmalı. 5 numaralı NURGÜCÜ, 4 numaralı NART ve 7 numaralı PEDEGOG sürprizlerim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: İlgililerinin özenle hazırladıkları 6 numaralı SASANİ KAPLANI favorimdir. 2 numaralı CANDOSTUM, 3 numaralı ERAYHAN, 8 numaralı NEVCİHAN, 12 numaralı HANÇERHAN ve 4 numaralı TEKTABANCA son koşunun birincilik adaylarıdır.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN