YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

14 Ağustos Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhabalar, 


Sürprizlerle dolu olmasını beklediğim İzmir yarışlarında tahminlerim ve yorumlarım sizlerle, kazançlı olması dileklerimle.. 

1.AYAK: Hiç kumda koşmamış safkanların bir araya gelerek oluşturulan bu mücadelelerinde işin içinden çıkamadım sürprizde beklediğim bu yarışta tercihim HEPSİ olacaktır.. 

2.AYAK: Uygun kilosu ile birinciliğe yakın gördüğüm isim (6) YEŞİLLİ BEY'dir. Başarısız yarışları ardından formuna ulaşan safkan (11) VIVA LA VIDA ihmal edilmemelidir. Son yarışları ile dikkat çeken (2) HAKUNA MATATA ve tatlı bir süpriz gerçekleştirebilecek (8) KAYRAHAN tavsiyelerim olacaktır.. 

3.AYAK: Mesafede etkili koşacağını düşündüğüm safkan (1) FANCYCHANCY uygun bulduğum rakiplerinin karşısında kazanmasını bekliyorum, safkanı günün bankosu olarak öneriyorum..

4.AYAK: Son iki koşusunu da bu mesafede kazanma başarısı gösteren (2) NİŞANLI KIZ favorimdir. Hedefte bekleyen (9) KUĞU GÜZELİ son startında geç çıkmasına rağmen dördüncülük elde eden (6) OĞLUM EMİR bu mücadele için önereceğim isimlerdir.. 

5.AYAK: Zorlu mücadelede sıralamam şablonumda yer almaktadır.. 

6.AYAK: Uzun bir süredir takibimde bulunan safkan (7) KUMKAT mesafede uygun rakiplerini avlayıp koşuyu kazanmasını bekliyorum, benim bu mücadelede sağlam banko olarak önerim olacaktır.. 

İZMİR ALTILI GANYAN OYUNU

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 
6-11-2-8 
1 FANCYCHANCY 
2-9-6 
4-7-11-5-3-8 
7 KUMKAT 

56 TL

Sizlerde tahmin ve görüşlerinizi alttaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Bol şanslar dilerim.. 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN