YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Ağustos 2016 Pazar

Gizli Eküri

14 Ağustos Veliefendi Saatçisi İSTANBUL Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Ayak: Yarış hayatının ilk koşusunda 5. olan lakin daha sonra Sihirbaz'in ellerinde ikinci koşusu Blue Lion Alternatif tek adayımdır. Rakip olarak ise yavrularından çok iyi verim alınan Three Valleys Yavrusu olan Selim kayanın ısrar ettiği koştuğu yarışlar itibari ile de çok kaliteli olduğunu gösteren Copperfield rakip olacaktır.

2. Ayak: Uygun kilosu ve koştuğu koşular itibari ile çok başarılı bir tablo çizen zengin kız bir başka alternatif tek adayım olacaktır. Bu grupta en tecrübeli aprantiye sahip olan Zengin Kız yarısı kazanmasını beklediğim isim.


3. Ayak: Koştuğu grup koşular itibari ile iyi sonuçlar elde edemese bile kalitesini ortaya koymuş olan Gürgür Baba diğer bir alternatif tek adayımdır. İzmir pistinde iyi derecelere yarış kazanan Şükrü ve Son yarısında kapanmalar yaşasa bile bariyer dibinden gelerek İzsoy'a fotada geçilen Ertaş diğer bir rakip olacaktır.

4. Ayak: Sentetik piste koştuğu koşular ile harikalar yarattığını düşündüğüm her stile uygun koşu çıkarabilen daha önce de bu grupta kendini ispat etmiş olan Merih benim için bu koşusunun favorisidir.

5. Ayak: Daha önce orijin itibari ile dikkatimi geçen anne kısrak babası Kaizbert olan Ağrı Dağı Fırtınası bu koşu için favorim olacaktır. Mehmet Kaya'nın hakim olmakta zorlandığını gördüğüm tayin Alptuğhan ile beraber verdikleri birincilik mücadelesi ve Kurtçabey anne baba bir kardeş olan Alptuğhan arkası 2. lik alması benim gözümde kendisini ispat etmesini sağlamıştır.

6. Ayak: Sihirbazın en sevdiğim huylarından biri de daha önce kendini üst gruplarda ispat etmemiş geleceği parlak olan safkanları bazen sadece o yarışlık bazen de iki üç yarış önce seçerek uzun vadede plan yapması onu çok başarılı kılıyor. Tambora, Selçukoğlu gibi örnekleri fazlasıyla sayabiliriz. Fashtive de bu projelerden biri. Adalı Ekürisinin son zamanlardaki şanssızlıklarından dolayı yüzlerini güldüren Fashtive de bugun onları güldürmeye yakın olan isim. Adana pistinde etkili yarışlar çıkarıp İstanbul'da da aynı başarıyı gösteren safkan bugün kazanmaya yakın olan isim olup Alternatif başka bir tek adayımdir. Sıralamam şu şekilde olacaktır. 3.7.1.4.2

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

4-1 
6 ZENGİNKIZ 
5-1-4 
3-2-4-8-9-10-7 
1-2-7-6-8 // 4-9-10 
3 // 7-1-4-2 

100.80 TL 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN