GanyanTime.com
YENİ

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÖZSOYHAT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAŞKIR (4) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLEN EFE (1) ve COŞKUNAĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KILÇIK (5) koşudaki favori isimdir.PİRSUS (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇARBEY (7) ve ÇETREFİL (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki CHANDRAKANTA (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLD CHANCE (6) en yakın takipçisi olacaktır.BRAVE GREY (1) ve COM LIDER (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SON ARZUM (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FIRAT AĞA (4) ciddi rakibi olacaktır.TEZGEL GÜR (12) ve ENİSKEREM (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan LEGEND OF CARIA (2) koşudaki favori isimdir.İŞKODRA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HATTRICK (6) ve MISS WOLF (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DAMLATAŞ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GUTİ (8) en yakın takipçisi olacaktır.BUĞRACAN (9-4) ve REİS BABA (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla INTOCU (1) koşudaki favori isimdir.SAALİH (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SON YILDIZ (6) ve ROJHATAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla BABASÜLO (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KÖRDÜĞÜM (10) ciddi rakibi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (8) ve JUNYIR SANCAK (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki GO GREEN (4) ve GÖZ GÖZ EREN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MUSTANG SALLY (8) en yakın takipçileri olacaktır.KABADAYI KILIÇ (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.