15 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

15 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÖZSOYHAT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAŞKIR (4) en yakın takipçisi olacaktır.GÜLEN EFE (1) ve COŞKUNAĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KILÇIK (5) koşudaki favori isimdir.PİRSUS (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇARBEY (7) ve ÇETREFİL (10) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki CHANDRAKANTA (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLD CHANCE (6) en yakın takipçisi olacaktır.BRAVE GREY (1) ve COM LIDER (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla SON ARZUM (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FIRAT AĞA (4) ciddi rakibi olacaktır.TEZGEL GÜR (12) ve ENİSKEREM (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan LEGEND OF CARIA (2) koşudaki favori isimdir.İŞKODRA (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HATTRICK (6) ve MISS WOLF (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla DAMLATAŞ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GUTİ (8) en yakın takipçisi olacaktır.BUĞRACAN (9-4) ve REİS BABA (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan formuyla INTOCU (1) koşudaki favori isimdir.SAALİH (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SON YILDIZ (6) ve ROJHATAĞA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla BABASÜLO (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KÖRDÜĞÜM (10) ciddi rakibi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (8) ve JUNYIR SANCAK (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki GO GREEN (4) ve GÖZ GÖZ EREN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MUSTANG SALLY (8) en yakın takipçileri olacaktır.KABADAYI KILIÇ (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi