YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

15 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MANAROLA (1) koşudaki favori isimdir.BARANIN GÜLÜ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CAIRO (3-4) ve FAIRY DANCER (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BURSAGÜLÜ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAYASERAP (4) en yakın takipçisi olacaktır.KIZAGAN (5) ve ÇAYIRÇİMEN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla EYVAH UZUN MEHMET (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BUDAKHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.AYNATINAZ (4) ve FİLOZOF TAY (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MIZZEN OF TURKEY (5) ve RAINY MAN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BALBALLILI (6) en yakın takipçileri olacaktır.EDGARDO (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla HARZEMŞAHLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BACAKSIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.METAL FIRTINASI (2) ve KIZIMİREM (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YÜCESOY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KONUKSEVER (5) en yakın takipçisi olacaktır.TERSLALE (7) ve GÜNLÜK GÜNEŞLİK (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan GOLDEN PROTECTOR (2) koşudaki favori isimdir.SATEN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOMSHU (1) ve KOSTANAY (7) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN