YENİ
24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTENİZ TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

15 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MANAROLA (1) koşudaki favori isimdir.BARANIN GÜLÜ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CAIRO (3-4) ve FAIRY DANCER (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki BURSAGÜLÜ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAYASERAP (4) en yakın takipçisi olacaktır.KIZAGAN (5) ve ÇAYIRÇİMEN (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla EYVAH UZUN MEHMET (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BUDAKHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.AYNATINAZ (4) ve FİLOZOF TAY (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki MIZZEN OF TURKEY (5) ve RAINY MAN (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BALBALLILI (6) en yakın takipçileri olacaktır.EDGARDO (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla HARZEMŞAHLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BACAKSIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.METAL FIRTINASI (2) ve KIZIMİREM (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YÜCESOY (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KONUKSEVER (5) en yakın takipçisi olacaktır.TERSLALE (7) ve GÜNLÜK GÜNEŞLİK (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan GOLDEN PROTECTOR (2) koşudaki favori isimdir.SATEN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOMSHU (1) ve KOSTANAY (7) sonraki ihtimallerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN