YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------


15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

4. Koşu: Son koşularındaki performansı ile artık koşu kazanacak duruma geldiğini gözler önüne seren 4 numaralı FIRAT AĞA’nın, maiden’a veda etmesini bekliyorum.

5. Koşu: Kalitelerine inandığım 9 numaralı SALİDA ile 5 numaralı GASTEMENA önceliklerim. 2 numaralı LEGEND OF CARIA, 1 numaralı DIVINE POWER, 3 numaralı İŞKODRA, 7 numaralı MISS WOLF ve 8 numaralı ORE bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara; 5 numaralı DAMLATAŞ, 2 numaralı REİS BABA, 13 numaralı BUZUL, 1 numaralı PEKKURT ve 9 numaralı BUĞRACAN eşit olarak işaretlenmeli. 3 numaralı TATLIKOTAN, 8 numaralı GUTİ ile 10 numaralı DİRANŞAN sürprizlerim.

7. Koşu: İlk startını kazandıktan sonra daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 2 numaralı DEVREM’in, 2’de 2 yapmasını bekliyorum.

8. Koşu: Son yarışını ölçü almadığım 2 numaralı BABASÜLO favorimdir. Grubun tecrübeli ismi 4 numaralı JUNIYIR SANCAK en sert rakibidir. 10 numaralı KÖRDÜĞÜM, 8 numaralı ÇİÇEKKAYA, 5 numaralı KARAUÇAK ve 14 numaralı TURBOKIZ daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ankara’dan hedef yapılarak bu koşuya getirilen 1 numaralı GÖZ GÖZ EREN favorimdir. 4 numaralı GO GREEN ile 2 numaralı SAHİBE öncelikle rakipleridir. 7 numaralı KIZ AYŞE ile 6 numaralı JUST ANGRY sürprizlerim.


23.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------


23.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN