YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Ağustos Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: Son koşularındaki performansı ile artık koşu kazanacak duruma geldiğini gözler önüne seren 4 numaralı FIRAT AĞA’nın, maiden’a veda etmesini bekliyorum.

5. Koşu: Kalitelerine inandığım 9 numaralı SALİDA ile 5 numaralı GASTEMENA önceliklerim. 2 numaralı LEGEND OF CARIA, 1 numaralı DIVINE POWER, 3 numaralı İŞKODRA, 7 numaralı MISS WOLF ve 8 numaralı ORE bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara; 5 numaralı DAMLATAŞ, 2 numaralı REİS BABA, 13 numaralı BUZUL, 1 numaralı PEKKURT ve 9 numaralı BUĞRACAN eşit olarak işaretlenmeli. 3 numaralı TATLIKOTAN, 8 numaralı GUTİ ile 10 numaralı DİRANŞAN sürprizlerim.

7. Koşu: İlk startını kazandıktan sonra daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 2 numaralı DEVREM’in, 2’de 2 yapmasını bekliyorum.

8. Koşu: Son yarışını ölçü almadığım 2 numaralı BABASÜLO favorimdir. Grubun tecrübeli ismi 4 numaralı JUNIYIR SANCAK en sert rakibidir. 10 numaralı KÖRDÜĞÜM, 8 numaralı ÇİÇEKKAYA, 5 numaralı KARAUÇAK ve 14 numaralı TURBOKIZ daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ankara’dan hedef yapılarak bu koşuya getirilen 1 numaralı GÖZ GÖZ EREN favorimdir. 4 numaralı GO GREEN ile 2 numaralı SAHİBE öncelikle rakipleridir. 7 numaralı KIZ AYŞE ile 6 numaralı JUST ANGRY sürprizlerim.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN