YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

15 Ağustos Nesine.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: 2 numaralı ÇAYIRÇİMEN, 1 numaralı BURSAGÜLÜ ve 4 numaralı KAYASERAP arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 3. Koşusunun kapatılmasını tavsiye ediyorum.

4. Koşu: Rakiplerine oranla ağır sıklet taşıyacak olan 5 numaralı MIZZEN OF TURKEY, bundan etkilenmediği takdirde kazanmaya yakındır. 9 numaralı KEJO BABA, 6 numaralı BALBALLILI ve 7 numaralı RAINY MAN favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Kocaeli kumunda geçilmeyen 2 numaralı METAL FIRTINASI ile 3 numaralı KIZIMİREM önceliklerim. 6 numaralı O SES, 1 numaralı HARZEMŞAHLI, 4 numaralı MERHAN ve 5 numaralı BACAKSIZ sağlam kuponlara önerimdir.

6. Koşu: Geride bıraktığı yarışları ile bu grubun üzerinde bir isim olduğunu gözler önüne seren 8 numaralı YÜCESOY’un, kazanmasını bekliyorum.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7. Koşu: Bu pistte start aldığı son 2 yarışında geçilmeyen 2 numaralı GOLDEN PROTECTOR’un, son yarışına oranla 6 kiloluk hafifleyen sıkletiyle yine kazanan olmasını bekliyorum.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN