YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

15 Ağustos Serkan Bey KOCAELİ Altılı Tahmini ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba sevgili dostlar,

Bugün Kocaeli programında kolay gibi görünen fakat sürprize müsait bir program olduğunu düşünüyorum. Günen kalesi olur diyeceğimiz bir at olduğunu düşünmüyorüm ve yorumlarıma geçiyorum.

1.ayak: Maiden yarışta sivrilen, öne çıkan bir tay yok. 4-KAYASERAP kaba kumda geliyorum sinyali veriyor fakat 1-BURSAGÜLÜ orjin itibari ile tempo yarışı yapması lazım, bugün yaparsa bir solukta bitirebilir. Çalışmalarını beğendiğim 2-ÇAYIRÇİMEN'den ter bir yarış bekliyorum. 6-LAŞKİNAY iyi hazırlandı. 5-KIZAGAN ve 9-TEKFORD SADEGÜL'ü yazarak bu ayağı geçeriz.

2.ayak: 4-AYTINAZ son yarışında 27 ganyanla bombaladı ve kuponumda tekti. Kum yarışını bekledim ve tek attım. Sağolsun mahçup etmedi, bugün de kazanabilir. Başka tekim olmadığı için siz yarış severlere tek olarak öneriyorum. Rakipleri sırası ile 1-FİLOZOFTAY, 8-EYVAH UZUN MEHMET, 5-ANILBEY (İstanbul'da hep sert gruplarda koştu, buranın sürprizi olabilir.) diye düşünüyorum.

3.ayak: 3-ESCAOE TO VICTORY son yarışlarına anlam veremiyorum. Bugün bir solukta bitirebilir. Klas safkan 4-MIZZEN OF TURKEY en ciddi rakibidir. Daha sonra 7, 8, 2 numaralı safkanlar yazılırsa yeterli olacaktır. Daha geniş oynayanlar ise düzelen 9-KEJO BABA'yı ilave edebilir.

4.ayak: 1-HARZEMŞAHLI, 3-KIZIMİREM, 2-METAL FIRTINASI ayırt etmeden yazılmalı. Geniş oynayanlar H yapmalı. Bu grupta kötü denecek bir tay yok.

5.ayak: Burada herkes 8-YÜCESOY'u kale görebilir ama nacizane fikrim bana göre değil. Belki oyunu kendim için zorlaştıran olabilrim ama inandığım gibi yazdığım gibi gelsin diyorum. Burada ilk atım 3-DİLLERE DESTAN, adı gibi koşmasını bekliyorum. Daha sonra 8-YÜCESOY- 5-KONUKSEVER, 1-ALTIN ELA ve her zamanki gibi geniş oynayanlara 2-DİLERCAN ve 7-TERSLALE'yi öneriyorum.

6.ayak: 5-LA BOHAME en iyi derece ve uygun kilosu ile ilk atım. Sonrasında 2, 7, 3, 1, 6 numaraları safkanları yazarak kuponumuzu bekleyeceğiz.

4.1.2.6.5.9
4
3.5.7.8.2 / 9
1.3.2 / 6.5.4
3
5.2.7.3.1.6

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol şans ve bol kazanç dilerim. 


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN