YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili jokeyiyle FOTERLİ (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formuyla ATOMBOMBASI (2), son koşularını ölçü almadığımız TOMMİKS (3) ve son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ANADOLUKAN (1) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken SİNYOR ŞAMİL (7) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan CİHAN PEHLİVANI (3), BIXI (8) ve BEDDISH (1) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pist performanslarıyla dikkat çeken ŞAHİNGÖZ (3) ve TARIKHAN (4) devam eden form durumlarıyla ilk şanslı isimlerdir. Artan form durumlarıyla dGÜNDÜZKAAN (5) ve ATOM ADAM (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan BRAVE DECISION (3), aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken LİDER EGE (2), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KHOR KALBA (6) ve FAST WHISPER (8) öncelikle şans verdiğimiz isimleridir.

5.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken LEGENDARY QUEEN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumuyla EZGİLİ (5) ve etkili jokeyiyle QUICK STEP (8) ciddi rakipleri olup AUTUMN PEARL (4) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SERSERİ (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi form durumuyla HELGALEIN (8) ve uyumlu jokeyiyle KAİNAT (3) ciddi rakipleri olup SPEEDY GUNNER (7) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Çim pistteki son koşularını etkili jokeyiyle kazanmış olan SERHANTAY (6) devam eden formuyla ilk şansa sahip olup usta jokeyiyle KARAÜZÜM (3) ciddi rakibidir. Son yarışlarını ölçü almadığımız KURTÇABEY (4) ve SEMEND (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Aynı mesafeli ilk startını çok rahat kazanmış olan FALEZ (3) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SULTANHAN (4) ciddi rakibi olup AKANHAN (7) ihmal edilmemelidir. BİLBİLAN (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Çim pistteki ilk koşularıyla dikkat çeken ekürili OĞLUM BERATIM (4-8) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son startına da yansıtmış olan ARDALI (1) ciddi rakibi olup PAY PAİNT (5) ve BY ZAZA (2) sonraki ihtimallerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN