GanyanTime.com
YENİ

16 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

16 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Aynı pistteki son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan MEGAS (2), artan form durumuyla hafif kilolu HAŞİM AĞA (4) ve MY SWEET LADY (3) birlikte şans verdiğimiz isimler olup NERIA (7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son startını kazanmış olan BİRÜMİT (1), başarılı yarışlarıyla dikkat çeken PAROLA (8) ve etkili jokeyiyle KRALINADAMI (5) ilk şanslı isimlerdir. Artan formuyla BABAESKİ (2) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan GÜLERANA (8), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KIZIM İDİL (3) ve RENGÜL (2) ilk şanslı isimler olup artan formuyla ANEMON FIVE (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ekürili AĞA BAKIRTAŞ (1-4) iyi formuyla ilk şansa sahiptir. TOVİN (2) ciddi rakibi olup HENDEK PRENSESİ (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken CHICAGO (1) ve SASPUNAS (2) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. STORMBORN (4) ve son yarışlarını ölçü almadığımız HARPUTLU (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Uyumlu jokeyiyle aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan LONGLIVE (4), artan form durumuyla PENGUEN (3), aynı mesafeli son koşusunu kazanmış olan KONIGIN (8) ve DOUBLE STEEL (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.