YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

4. Koşu: 2 numaralı LİDER EGE, 3 numaralı BRAVE DECISION, 4 numaralı HILL HEAD ve 6 numaralı KHOR KALBA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Önde rahatsız edilmediği takdirde 4 numaralı AUTUMN PEARL çıktığı gibi bitirebilir. 8 numaralı QUICK STEP, 10 numaralı AYSELTAY, 1 numaralı LEGENDARY QUEEN, 5 numaralı EZGİLİ, 6 numaralı SLEVEN, 3 numaralı AFRICAN QUEEN ve 2 numaralı PIN UP sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: İstanbul’daki son koşuları oldukça tatminkar olan ve Ankara pistine hiçte yabancı olmayan 1 numaralı SERSERİ ile 8 numaralı HELGALEIN arasında bir koşu bizleri bekliyor.

7. Koşu: Yarış hayatının en iyi durumunda olan 6 numaralı SERHATAY ile kalitesi tartışılmaz 3 numaralı KARAÜZÜM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 8. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ekürisininde desteğiyle 4 numaralı OĞLUM BERATIM, son koşuyu kazanmaya yakın olup tek yazılabilir. 1 numaralı ARDALI ekürilerin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.