YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

15 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: 2 numaralı LİDER EGE, 3 numaralı BRAVE DECISION, 4 numaralı HILL HEAD ve 6 numaralı KHOR KALBA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Önde rahatsız edilmediği takdirde 4 numaralı AUTUMN PEARL çıktığı gibi bitirebilir. 8 numaralı QUICK STEP, 10 numaralı AYSELTAY, 1 numaralı LEGENDARY QUEEN, 5 numaralı EZGİLİ, 6 numaralı SLEVEN, 3 numaralı AFRICAN QUEEN ve 2 numaralı PIN UP sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: İstanbul’daki son koşuları oldukça tatminkar olan ve Ankara pistine hiçte yabancı olmayan 1 numaralı SERSERİ ile 8 numaralı HELGALEIN arasında bir koşu bizleri bekliyor.

7. Koşu: Yarış hayatının en iyi durumunda olan 6 numaralı SERHATAY ile kalitesi tartışılmaz 3 numaralı KARAÜZÜM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 8. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Ekürisininde desteğiyle 4 numaralı OĞLUM BERATIM, son koşuyu kazanmaya yakın olup tek yazılabilir. 1 numaralı ARDALI ekürilerin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN