GanyanTime.com
YENİ

16 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

16 Ağustos Nesine.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1. Koşu: Gördüğü koşular ile tüm açıklarını gideren ve İstanbul’dan bu koşuya tam hedef yapılarak getirilen 3 numaralı MY SWEET LADY’nin kazanmasını bekliyorum. 2 numaralı MEGAS ile 7 numaralı NERIA favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına çok at yazılmasını tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

3. Koşu: Rakiplerine bu kiloyu verebilmesi durumunda 2 numaralı RENGÜL kazanabilir. 8 numaralı GÜLERANA, 1 numaralı ANEMON FIVE, 9 numaralı KÖSENİM, 4 numaralı İLKSEN, 6 numaralı YOLAŞAN ve 10 numaralı YÜREĞİM rakipleridir.

4. Koşu: İlk yarışı tatminkar olan 1 numaralı AĞA BAKIRTAŞ’ın, dişine göre rakipler yanında birinciliğe yakın görüyorum.

5. Koşu: 1 numaralı CHICAGO, 2 numaralı SASPUNAS ve 4 numaralı STORMBORN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6. Koşu: 9 numaralı SHERMAN OAKS, 4 numaralı LONGLIVE, 3 numaralı PENGUEN, 8 numaralı KONIGIN, 5 numaralı MISS TURKEY, 1 numaralı DOUBLE STEEL, 13 numaralı CANKUZEY ve 2 numaralı DİLBAR bütçeler elverdiği ölçüde kuponlara işaretlenmeli.