YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BİLEKKAYA (1-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖKÇEDAĞ (7) ciddi rakibi olacaktır.MIÇEY AĞA (4) ve KENDİGÜZEL (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÇELİKSOY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DUBAİLİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.KRAL MÜDÜR (13) ve ÇELİKKOL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MIAMI BEACH (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.INNOCENT LOVE (2) en yakın takipçisi olacaktır.LEA (10) ve BAY BLESSING (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BAHARGÜZELİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYBİNİN KIZI (5) ciddi rakibi olacaktır.İSMET (11) ve DORUGÜZEL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla ABİDE TAY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEMAKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.PANZEHİR (4) ve EYLÜLDEGEL (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DELİ NUSRET (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÜNLÜOĞLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.HIGH TREE (3-9) ve ITALIANO (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Artan formuyla DEDE ÖMER (4) ve BİRADER HAN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ESENLİ GÜZELİ (8) ciddi rakipleri olacaktır.BORDOBATUR (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan RESSAMOĞLU (4) koşudaki favori isimdir.NOVOR (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (14) ve SERCANSULTAN (12) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi formuyla TOMS TO TOMS (1-14) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SIMENTAL (7) en yakın takipçisi olacaktır.BROKEN ARROW (2) ve OCEAN RAIN (3-12) sonraki ihtimallerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN