YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda BİLEKKAYA (1-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖKÇEDAĞ (7) ciddi rakibi olacaktır.MIÇEY AĞA (4) ve KENDİGÜZEL (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ÇELİKSOY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DUBAİLİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.KRAL MÜDÜR (13) ve ÇELİKKOL (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla MIAMI BEACH (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.INNOCENT LOVE (2) en yakın takipçisi olacaktır.LEA (10) ve BAY BLESSING (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki BAHARGÜZELİ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYBİNİN KIZI (5) ciddi rakibi olacaktır.İSMET (11) ve DORUGÜZEL (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla ABİDE TAY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEMAKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.PANZEHİR (4) ve EYLÜLDEGEL (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DELİ NUSRET (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÜNLÜOĞLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.HIGH TREE (3-9) ve ITALIANO (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Artan formuyla DEDE ÖMER (4) ve BİRADER HAN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ESENLİ GÜZELİ (8) ciddi rakipleri olacaktır.BORDOBATUR (9) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan RESSAMOĞLU (4) koşudaki favori isimdir.NOVOR (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UÇANBEBEK (14) ve SERCANSULTAN (12) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi formuyla TOMS TO TOMS (1-14) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SIMENTAL (7) en yakın takipçisi olacaktır.BROKEN ARROW (2) ve OCEAN RAIN (3-12) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN