GanyanTime.com
YENİ

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BABA ATLI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZEUS (1) en yakın takipçisi olacaktır.KIRYALAZ (5) ve MAVİŞ HANIM (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla GREY CORAL (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HEIWA IWA (4) ciddi rakibi olacaktır.HARPUTLUNUN OĞLU (2) ve KECHICHE (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KIRKPINAR (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.GÖKKALE (3) en yakın takipçisi olacaktır.TİBET (2) ve SÜVARİOĞLU (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla TEMİZKAAN (3) ve UÇANKRAL (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BÜYÜK YENER (1) en yakın takipçileri olacaktır.ZİLZAAL (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki WIN STAR WIN (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.SANTA PEKAN (6) ciddi rakibi olacaktır.POINSETTIA (5) ve LUSINGA (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla TATVAN İNCİSİ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TENERIFE SONG (9) ciddi rakibi olacaktır.ELEVATO (1) ve FOULITA (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki SAADIN GÜCÜ (4) ve DENİZİM (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.İBİBİK (7) ciddi rakipleri olacaktır.ALPTUĞHAN (2) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla HASAN ABİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TURBOJET (6-8) en yakın takipçisi olacaktır.KALABALI (9) ve BAKIRCIBEY (13) sonraki ihtimallerdir.