YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Mert Adam İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Kazandığı son koşusu ile GÖKKALE, tırnağının ucuna getirilen SUVARİOĞLU, sevdiği mesafede koşan GÖLCÜK ASLANI, formunu muhafaza eden KIRKPINAR, sert grupta etkisiz kalan TİBET ve ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan HASANŞAH ayrımsız kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 3,7,4,1,2,5

2.AYAK: Bu sefer uygun rakiplerini bulan TEMİZKAAN birinciliğe yakindir. Küçük kuponlara banko öneriyorum. Yarışın süratli gitmesi şansını oldukça artıran UÇAN KRAL mesafeye uyum sağlarsa özlediği birinciliği alabilir. Bu sefer sevdiği çim piste koşacak olan GÖKBURCU en küçük hatayı geri çevirmeyecektir. 

SIRALAMAM: 3 // 4,10 

3.AYAK: WIN STAR WIN son yarışında öndeki rakibini kaçırmamak için koşuyu önlerde kabullenince son metreler geçilirken dıştan çok güçlü gelen rakibine direnemedi, bu sefer kazanamaya en yakın isim olacaktır. Dereceli galoplarla hazırlanan SANTA PEKAN, bu yarışta dilbağı takılan LUSİNGA arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 10,6,3 

4.AYAK: Kısrakların bu zevkli mücadelesinde TATVAN İNCİSİ ve FOULİTA'ya eşit şans veriyorum. Bu yarışa çok iyi hazırlıkları bulunan HARD BABY, kendini unutturan ELAVATO, sürpriz şansı bulunan TENERİFE SONG kıyasıya mücadele edeceklerdir. 

SIRALAMA: 6,7 // 2,1,9 

5.AYAK: Önde boş kalacak olan DENİZİM çıktığı gibi kazanabilir, ilk şansı bu safkana veriyorum. İkincilikler serisine son vermek isteyen SAADIN GÜCÜ tek ciddi rakip olur. 

SIRALAMAM: 3,4 

6.AYAK: Son yarışı gayet parlak olan KALABALI aynı performansı tekrarlarsa rakip tanımayacaktır. Aprantisinin yetersiz kaldığı son yarışını önemsemediğim TURBOJET, ağır kilodan etkilenmezse HASAN ABİ, boş kilosuyla BAKIRCI BEY arasında bir yarış bekliyorum. 

SIRALAMAM: 9,6,4,13 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Bol şanslar.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN