YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Önde temposu bozulmadığı takdirde 7 numaralı SÜVARİOĞLU, ikincilikler serisine bugün son verebilir. Kazanarak moral bulan 3 numaralı GÖKKALE, sert gruptaki son koşusunu ölçü almadığım 2 numaralı TİBET, formunu koruyan 1 numaralı KIRKPINAR öncelikle rakipleridir. Startta kalmadığı takdirde 8 numaralı DURANTAŞ günün sürprizini gerçekleştirebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

4. Koşu: Yarış içerisinde sertlik yapmaması veya jokeyi iyi idare edebilmesi durumunda 4 numaralı UÇANKRAL kazanabilir. 3 numaralı TEMİZKAAN, 5 numaralı ZİLZAAL ve 1 numaralı BÜYÜK YENER favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Halis Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 10 numaralı WIN STAR WIN ile grubun tecrübeli ismi 6 numaralı SANTE PEKAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.

6. Koşu: Bu grubun çok üzerinde bir isim olan 6 numaralı TATVAN İNCİSİ’nin, yarış içerisinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde kazanmasını normal sonuç olacaktır.

7. Koşu: 3 numaralı DENİZİM, 4 numaralı SAADIN GÜCÜ, 7 numaralı İBİBİK ve 2 numaralı ALPTUĞHAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: Ekonomik kupon yapacaklar 4 numaralı HASAN ABİ’yi risk alıp tek yazabilirler. Geniş şablonlar ise bu ayağı kapatabilir.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN