YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

17 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Önde temposu bozulmadığı takdirde 7 numaralı SÜVARİOĞLU, ikincilikler serisine bugün son verebilir. Kazanarak moral bulan 3 numaralı GÖKKALE, sert gruptaki son koşusunu ölçü almadığım 2 numaralı TİBET, formunu koruyan 1 numaralı KIRKPINAR öncelikle rakipleridir. Startta kalmadığı takdirde 8 numaralı DURANTAŞ günün sürprizini gerçekleştirebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

4. Koşu: Yarış içerisinde sertlik yapmaması veya jokeyi iyi idare edebilmesi durumunda 4 numaralı UÇANKRAL kazanabilir. 3 numaralı TEMİZKAAN, 5 numaralı ZİLZAAL ve 1 numaralı BÜYÜK YENER favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

5. Koşu: Halis Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 10 numaralı WIN STAR WIN ile grubun tecrübeli ismi 6 numaralı SANTE PEKAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.

6. Koşu: Bu grubun çok üzerinde bir isim olan 6 numaralı TATVAN İNCİSİ’nin, yarış içerisinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde kazanmasını normal sonuç olacaktır.

7. Koşu: 3 numaralı DENİZİM, 4 numaralı SAADIN GÜCÜ, 7 numaralı İBİBİK ve 2 numaralı ALPTUĞHAN arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: Ekonomik kupon yapacaklar 4 numaralı HASAN ABİ’yi risk alıp tek yazabilirler. Geniş şablonlar ise bu ayağı kapatabilir.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN