YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Secreteriat

17 Ağustos Secreteriat İSTANBUL Altılı Tahmini, Analizleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Yarışsever Dostlar.. 

Verdiğim bazı sözlerden dolayı, GanyanTime.com sitesinde yazmaya devam etme kararı aldım. Sitemiz Bariyerdibi.com yine tahminci arkadaşların analiz-tahminleri ve akşamları yarış analiz yaptığımız sohbet bölümü ile size hizmet vermeye devam edecektir. Başka yeni projelerde olacak, zamanla size bilgiler vereceğiz. 

Tahminlerim; 

1.AYAK: Şartlı-5 2.200 metre uzun mesafeli yarışta, aprantisi R. Arslan önde sıkıştırılmadan gidip mesafeyi kısaltmayı başarırsa, idman durumunu da çok beğendiğim 1-KIRKPINAR favorim olacak. Rakipleri uzun mesafe yarışlarını seven sonlarda etkili sprinti ile yarışı kazanmaya çalışacak olan 8-DURANTAŞ, yakın ara koşmasına rağmen 4-GÖKCÜK ASLANI, Sihirbazın tercihi 7-SÜVARİOĞLU son olarak kilosu ağır olmasına rağmen bu grupta her zaman iş yapacak olan 2-TİBET yeterlidir. 

2.AYAK: Uzun zamandır koşu kazanamamış vasat atların bir araya geldiği bu koşuda fazla ata şans vermek gerekir. Sürpriz sonuçlara açık görünen bu koşuda tuttuğum atlar şablonumdadır. 

3.AYAK: Maiden koşuda KV-7 koşan ve koşu derecesini beğendiğim 10-WIN STAR WIN favorimdir. Fakat böyle dişi tay koşularında sürpriz neticeler çıkabiliyor. rakip olarak son günlerin başarılı aygırı Torok temsilcisi 5-POINSETTIA, koşu tecrübesi olan kısrak 6-SANTA PEKAN ve ilk defa bu koşu ile yarış hayatına başlayacak Luxor temsilcisi idmanlarda dikkatimi çeken 9-WILD OF WESTPORT koşunun sürprizini gerçekleştirmeye adaydır. 

4.AYAK: G1 HAREM KOŞUSU'nda zevkli bir mücadele bizi bekliyor. 6-TATVAN İNCİSİ muhteşem formu ile favori. Rakipleri 2100 metre KISRAK KOŞUSU galibi 9-TENERİFE SONG, sonlarda güzel sprint atabilen kısraklar 7-FUOLİTA ve 8-MI BONBON olacaktır.

5.AYAK: ÇANAKKALE ZAFERİ Koşunun bir nevi rövanşı gibi görünen bu koşuda 4-SAADIN GÜCÜ bekleme yarışı yapıp sonlarda dinç gelirse koşusu kazanır. Alternatif Banko arayan arkadaşlara öneriyorum. Rakipleri idmanda çok beğendiğim G. Kocakaya ile iyi anlaşabileceğini düşündüğüm 2-ALPTUĞHAN, önde liderliği alıp, yıpranmadan koşuyu bitirmeye çalışacak olan tay 3-DENİZİM ve çim pistte birincilikler serisi bulunan 7-İBİBİK olacaktır. 

6.AYAK: Gerek idman durumu gerekse grubun uygunluğu ile 6-TURBOJET vasat rakiplerini geride bırakacağına inanıyor ve BANKO öneriyorum. 

(İstanbul idman pisti değerlendirmelerimize www.bariyerdibi.com adresinden ulaşabilirsiniz.)

Bol Şanslar... 

Şablonum :

1-8-4-7-2 
3-1-4-11-5-9-10 
10/ 5-6-9 
6-9-7-8 
4 // 2-3-7 
6 BANKO 


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN