YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Secreteriat

17 Ağustos Secreteriat İSTANBUL Altılı Tahmini, Analizleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba Sevgili Yarışsever Dostlar.. 

Verdiğim bazı sözlerden dolayı, GanyanTime.com sitesinde yazmaya devam etme kararı aldım. Sitemiz Bariyerdibi.com yine tahminci arkadaşların analiz-tahminleri ve akşamları yarış analiz yaptığımız sohbet bölümü ile size hizmet vermeye devam edecektir. Başka yeni projelerde olacak, zamanla size bilgiler vereceğiz. 

Tahminlerim; 

1.AYAK: Şartlı-5 2.200 metre uzun mesafeli yarışta, aprantisi R. Arslan önde sıkıştırılmadan gidip mesafeyi kısaltmayı başarırsa, idman durumunu da çok beğendiğim 1-KIRKPINAR favorim olacak. Rakipleri uzun mesafe yarışlarını seven sonlarda etkili sprinti ile yarışı kazanmaya çalışacak olan 8-DURANTAŞ, yakın ara koşmasına rağmen 4-GÖKCÜK ASLANI, Sihirbazın tercihi 7-SÜVARİOĞLU son olarak kilosu ağır olmasına rağmen bu grupta her zaman iş yapacak olan 2-TİBET yeterlidir. 

2.AYAK: Uzun zamandır koşu kazanamamış vasat atların bir araya geldiği bu koşuda fazla ata şans vermek gerekir. Sürpriz sonuçlara açık görünen bu koşuda tuttuğum atlar şablonumdadır. 

3.AYAK: Maiden koşuda KV-7 koşan ve koşu derecesini beğendiğim 10-WIN STAR WIN favorimdir. Fakat böyle dişi tay koşularında sürpriz neticeler çıkabiliyor. rakip olarak son günlerin başarılı aygırı Torok temsilcisi 5-POINSETTIA, koşu tecrübesi olan kısrak 6-SANTA PEKAN ve ilk defa bu koşu ile yarış hayatına başlayacak Luxor temsilcisi idmanlarda dikkatimi çeken 9-WILD OF WESTPORT koşunun sürprizini gerçekleştirmeye adaydır. 

4.AYAK: G1 HAREM KOŞUSU'nda zevkli bir mücadele bizi bekliyor. 6-TATVAN İNCİSİ muhteşem formu ile favori. Rakipleri 2100 metre KISRAK KOŞUSU galibi 9-TENERİFE SONG, sonlarda güzel sprint atabilen kısraklar 7-FUOLİTA ve 8-MI BONBON olacaktır.

5.AYAK: ÇANAKKALE ZAFERİ Koşunun bir nevi rövanşı gibi görünen bu koşuda 4-SAADIN GÜCÜ bekleme yarışı yapıp sonlarda dinç gelirse koşusu kazanır. Alternatif Banko arayan arkadaşlara öneriyorum. Rakipleri idmanda çok beğendiğim G. Kocakaya ile iyi anlaşabileceğini düşündüğüm 2-ALPTUĞHAN, önde liderliği alıp, yıpranmadan koşuyu bitirmeye çalışacak olan tay 3-DENİZİM ve çim pistte birincilikler serisi bulunan 7-İBİBİK olacaktır. 

6.AYAK: Gerek idman durumu gerekse grubun uygunluğu ile 6-TURBOJET vasat rakiplerini geride bırakacağına inanıyor ve BANKO öneriyorum. 

(İstanbul idman pisti değerlendirmelerimize www.bariyerdibi.com adresinden ulaşabilirsiniz.)

Bol Şanslar... 

Şablonum :

1-8-4-7-2 
3-1-4-11-5-9-10 
10/ 5-6-9 
6-9-7-8 
4 // 2-3-7 
6 BANKO 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN