YENİ
24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTENİZ TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

18 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

18 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken SULTANPELİN (3) ve son startını ölçü almadığımız RİO KARNAVALI (1) iyi form durumlarıyla ilk şanslı isimlerdir. Uyumlu binicisiyle İÇİL (5) ve BOMBA (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Çim pistteki son koşularını kazanmış olan LOVE ME TENDER (2) ve aynı pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken TOPRAKHAN (4) ilk şanslı isimlerdir. POUR TOI (5) ciddi rakipleri olup AYLİŞKO (6) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan safkanlardan koşu öncesi hazırlıklarıyla dikkat çeken RECO (6), ALİDEV (2), HIGH KING (5) ve AKGÜNHAN (1) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DÖKERBEY (7), uyumlu binicisiyle son yarışlarını rahat kazanmış olan DAYI DAYI (2) ve AŞKARBEY (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup EDEBEY (5) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: İyi form durumuyla çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MATMAZEL ÇİKOLATA (1) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ERYN (4) ciddi rakibi olup BABY GAGA (3) ve SHOPAHOLIC (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan RAZYANA (9) ilk şanslı isim olup tecrübeli jokeyiyle SIRACA (1) ciddi rakibidir. İstikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken IŞKINAT (8) sonraki ihtimal olup BOZDAĞ EFESİ (7) sürpriz yapabilir.

7.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan safkanlardan hazırlıklarıyla dikkat çeken BABADOĞAN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. ENOPİ (5) ciddi rakibi olup BİNGÖLLÜM (3) ihmal edilmemelidir. SUMMER RAIN (7) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Eküri avantajıyla DEMİRTÜTÜN (2-1-14), tecrübeli jokeyiyle NURSENA (8) ve tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız GREEN PUSS (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formuyla SPUMADOR (12) ciddi rakipleridir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN