YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

18 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

5. Koşu: Yarış hayatının ilk startını oldukça kolay ve gösterişli kazanan 5 numaralı FLASHING GIRL ilk şans vereceğim isimdir. 2’de 2 yapan 1 numaralı GLEN en sert rakibidir. İlk yarışını dereceli kazanan 9 numaralı VIOLIN unutulmamalı. 2 numaralı PARPARTU, 6 numaralı GARNET, 3 numaralı BRIGITTE ve 4 numaralı IŞILAY sağlam kuponlara önerim.

6. Koşu: Halis Karataş’ın tercih ettiği 6 numaralı MALTA ŞAHİNİ ilk şans vereceğim isimdir. 4 numaralı İDEALİST, 8 numaralı RESSAMBEY, 1 numaralı BABAEMİR, 13 numaralı ÖZLENEN GÜL, 5 numaralı KATİPHAN ve 12 numaralı GÜLLÜGÜL maiden’a veda etmeye yakın isimlerdir.

7. Koşu: Bu grubun üzerine bir kaliteye sahip olan 5 numaralı DON DESTELLO’dan bugün bir patlama bekliyorum. 2 numaralı ROYAL WINNER, 7 numaralı TAMGA, 1 numaralı TUĞRA ve 9 numaralı I SAW THE SUN rakipleridir.

8. Koşu: 7 numaralı ALTINCI HİS, 5 numaralı ALDERAMİN ve 3 numaralı SABRİNİN ATI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

9. Koşu: Son 2 yarışında geçilmeyen 2 numaralı ARSEN LUPEN ekürisininde desteğiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışı süper olan 5 numaralı CHERI CHERI LADY ekürilerin en sert rakibidir. 1 numaralı MAKTAYMAN unutulmamalı.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10. Koşu: İlk yarışını başarılı bulduğun ve bu koşusunun ardında daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 3 numaralı DOMANİÇ’in, kazanmasını bekliyorum.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN