18 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
YENİ

17 Ağustos 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

18 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

5. Koşu: Yarış hayatının ilk startını oldukça kolay ve gösterişli kazanan 5 numaralı FLASHING GIRL ilk şans vereceğim isimdir. 2’de 2 yapan 1 numaralı GLEN en sert rakibidir. İlk yarışını dereceli kazanan 9 numaralı VIOLIN unutulmamalı. 2 numaralı PARPARTU, 6 numaralı GARNET, 3 numaralı BRIGITTE ve 4 numaralı IŞILAY sağlam kuponlara önerim.

6. Koşu: Halis Karataş’ın tercih ettiği 6 numaralı MALTA ŞAHİNİ ilk şans vereceğim isimdir. 4 numaralı İDEALİST, 8 numaralı RESSAMBEY, 1 numaralı BABAEMİR, 13 numaralı ÖZLENEN GÜL, 5 numaralı KATİPHAN ve 12 numaralı GÜLLÜGÜL maiden’a veda etmeye yakın isimlerdir.

7. Koşu: Bu grubun üzerine bir kaliteye sahip olan 5 numaralı DON DESTELLO’dan bugün bir patlama bekliyorum. 2 numaralı ROYAL WINNER, 7 numaralı TAMGA, 1 numaralı TUĞRA ve 9 numaralı I SAW THE SUN rakipleridir.

8. Koşu: 7 numaralı ALTINCI HİS, 5 numaralı ALDERAMİN ve 3 numaralı SABRİNİN ATI arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

9. Koşu: Son 2 yarışında geçilmeyen 2 numaralı ARSEN LUPEN ekürisininde desteğiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Son yarışı süper olan 5 numaralı CHERI CHERI LADY ekürilerin en sert rakibidir. 1 numaralı MAKTAYMAN unutulmamalı.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

10. Koşu: İlk yarışını başarılı bulduğun ve bu koşusunun ardında daha iyi duruma geldiğini idmanlarında belli eden 3 numaralı DOMANİÇ’in, kazanmasını bekliyorum.