YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Ağustos 2016 Perşembe

Secreteriat

18 Ağustos Secreteriat ANKARA 2. Altılı Tahmini, Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

FLASHING GIRL : İlk yarışında görkemli bir yarış kazanan kısrak, 1200 metreyi 1:13,13 ile Rahat derecesi ile takibime takılmıştı. Yine aynı jokeyi Ö. Kaya'nın iyi yerde bekleyip sonlarda güçlü sprinti ile koşuyu kazanacak güce sahiptir, favorimdir.

TAMGA : Ankara pistinde koşmuş olduğu ilk çim yarışını rahat kazandı, devam eden formu ve sert jokeyi G. Kocakaya ile ön planda tuttuğum isimdir.

ALDERAMİN : Gittiği her pistte güzel birincilikler elde ederken çok da zorlanmadı. Sihirbaz tercihi ile serisine devam edecektir, favorim.

ARSEN LUPEN : Önde kaçacak atların fazla olması kazanma şansını daha da yükseltti. Ekürisi Bici Bici'nin kafada gitmek isteyen atları bozması ile sonlardaki sprinti geride kalanları toplayacaktır. Alternatif tek adayımdır.

DOMANİÇ : Kumda koşmuş olduğu ilk yarışında büyük favori çıkan tay, o gün için güzel bir koşu çıkartmıştı. Bu kez orijin bakımından daha yatkın olduğu Çim pistte vasat grupta rahat bir yarış kazanacaktır. BANKOM... 

ŞABLONUM :

5-1-2-3-6-9 

4-5-1-6-12 
7-1-2-6-8 
5 // 2-4-3-1 
2 // 5-1 
3-DOMANİÇ BANKO 

Şablonun Tamamı: 135 TL 

bariyerdibi.com'daki sohbet bölümümüz GanyanTime.com sponsorluğunda yenilenmiştir. Yarış kritiği ve kupon paylaşımları yaptığımız sitemize herkesi bekliyoruz... 

Bol Şanslar.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN