YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

18 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

19 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile BOBUSHKA (5) favorimizdir. GÖLALAN (8),FINY (3) ve MOTHER OF DRAGONS (4) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan ANDIAMO (2) ve PROXIMO (3) birinciliğin güçlü adayları olup; PHUKET (5-4) ve GÜLAN BİNDA (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Etkili formunu koruyan STALLION FALCON (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Son koşusunda dikkat çeken GOLDINIADIS (5) favorinin ciddi rakibi olup; YİĞİTER (2) ve MY BIANCA (6) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan GOLDEN FOOT (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde STRIKE THE SWORD (4) favorinin ciddi rakibi olup; GUILTY PLEASURE (8) ve ATEN GOLD (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan YALI GÜZELİ (4) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz ŞEVALABLA (1) favorinin ciddi rakibi olup; TAHİRE (2) ve TUMBUL FUNDA (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile VICTORY RHYTHM (3) favorimizdir. IMPULSIVE (5), MY BILLIONAIRE (1) ve SON OF A LEGEND (6) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GEZEGEN (6) uygun grupta favorimizdir. ATLIOĞLUM (3), YEDİKARANFİL (1) ve USLUHAN (4) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÜLENYÜZ (4) ve AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; AKSAKAL (2) ve ŞENGÖNÜL (11) sonraki ihtimallerdir.