YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

19 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile BOBUSHKA (5) favorimizdir. GÖLALAN (8),FINY (3) ve MOTHER OF DRAGONS (4) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan ANDIAMO (2) ve PROXIMO (3) birinciliğin güçlü adayları olup; PHUKET (5-4) ve GÜLAN BİNDA (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Etkili formunu koruyan STALLION FALCON (3) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Son koşusunda dikkat çeken GOLDINIADIS (5) favorinin ciddi rakibi olup; YİĞİTER (2) ve MY BIANCA (6) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan GOLDEN FOOT (3) favorimizdir. İdeal mesafesinde STRIKE THE SWORD (4) favorinin ciddi rakibi olup; GUILTY PLEASURE (8) ve ATEN GOLD (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan YALI GÜZELİ (4) favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz ŞEVALABLA (1) favorinin ciddi rakibi olup; TAHİRE (2) ve TUMBUL FUNDA (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile VICTORY RHYTHM (3) favorimizdir. IMPULSIVE (5), MY BILLIONAIRE (1) ve SON OF A LEGEND (6) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

7.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız GEZEGEN (6) uygun grupta favorimizdir. ATLIOĞLUM (3), YEDİKARANFİL (1) ve USLUHAN (4) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÜLENYÜZ (4) ve AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; AKSAKAL (2) ve ŞENGÖNÜL (11) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN