YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine 17 Aralık Pazar günü itibariyle sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz yeni sayfamız yayında olacak, takipte kalın.

19 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

19 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile BULLET PROOF (1) ve son koşusunu kazanan EYE OF THE WIND (2) birinciliğin güçlü adayları olup; FLAME GIRL (3) ve CANŞEN (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BOYUT (3) ve WRITE TO ELLIE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (7) ve QUEENS DREAM (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan İYONE (11) favorimizdir. İdeal mesafesinde TUMBULEFE (12) favorinin ciddi rakibi olup; KORATEŞ (10) ve MAESTRO (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SPHYINX (9) ve ÇINARLI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; WHITE ORCHID (10) ve LADY GOLD (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLAWLESS VICTORY (1) favorimizdir. İyi durumu ile İPEKKIZ (4) favorinin ciddi rakibi olup; FOURTY FOUR (2) ve LION BLEU (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: ÇEKİRGE koşusunda son koşularını kazanan GÜRSOYHAN (2) ve CELONIO (1) birinciliğin güçlü adayları olup; KARADAMAR (3) ve UTKUNBABA (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son koşularını ölçü almadığımız KUĞU GÜZELİ (1) ve son koşusunu kazanan HIÇKIRIK (6) birinciliğin güçlü adayları olup; ERCANRÜZGARI (5) ve ABHER (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile DOĞUBEYLİM (2-18) ve son koşusunu beğendiğimiz BAYKETENCİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖNÜL FIRTINASI (1) ve DEVRAN (9-14) sonraki ihtimallerdir.


16.12 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

16.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN