YENİ

19 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

19 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Etkili koşuları ile BULLET PROOF (1) ve son koşusunu kazanan EYE OF THE WIND (2) birinciliğin güçlü adayları olup; FLAME GIRL (3) ve CANŞEN (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile BOYUT (3) ve WRITE TO ELLIE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; TINAS FIRTINASI (7) ve QUEENS DREAM (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan İYONE (11) favorimizdir. İdeal mesafesinde TUMBULEFE (12) favorinin ciddi rakibi olup; KORATEŞ (10) ve MAESTRO (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SPHYINX (9) ve ÇINARLI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; WHITE ORCHID (10) ve LADY GOLD (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen FLAWLESS VICTORY (1) favorimizdir. İyi durumu ile İPEKKIZ (4) favorinin ciddi rakibi olup; FOURTY FOUR (2) ve LION BLEU (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: ÇEKİRGE koşusunda son koşularını kazanan GÜRSOYHAN (2) ve CELONIO (1) birinciliğin güçlü adayları olup; KARADAMAR (3) ve UTKUNBABA (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

7.Koşu: Son koşularını ölçü almadığımız KUĞU GÜZELİ (1) ve son koşusunu kazanan HIÇKIRIK (6) birinciliğin güçlü adayları olup; ERCANRÜZGARI (5) ve ABHER (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile DOĞUBEYLİM (2-18) ve son koşusunu beğendiğimiz BAYKETENCİ (6) birinciliğin güçlü adayları olup; GÖNÜL FIRTINASI (1) ve DEVRAN (9-14) sonraki ihtimallerdir.