YENİ

18 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

19 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

3. Koşu: Son yarışıyla geliyorum diyen 6 numaralı MY BIANCA favorimdir. Kocaeli’de gördüğü yarışları ile açıklarını gideren 4 numaralı TOYGAR en ciddi rakibidir. 5 numaralı GOLDINIADIS ve 3 numaralı STALLION FALCON unutulmamalı.

4. Koşu: Son yarışında trafik problemi yaşamasına rağmen sonlardaki güçlü atakları ile aynada rakiplerine mağlup ederek ne denli iyi durumunda olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı GOLDEN FOOT’un, dişine göre rakipler yanında yine kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu gruptan daha iyi bir isim olduğuna inandığım 2 numaralı TAHİRE, ağır kilosuna rağmen favorimdir. 4 numaralı YALI GÜZELİ, 1 numaralı ŞEVALABLA, 8 numaralı CANİREM ve 9 numaralı ŞELALE sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: Son 2 yarışını kolay kazanan 6 numaralı SON OF A LEGEND, yarışlarının üst üste gelmesinden etkilenmediği takdirde yine kazanabilir. 4 numaralı CURTARALO, 3 numaralı VICTORY RHYTHM ve 5 numaralı IMPULSIVE öncelikle rakipleridir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağına; 1 numaralı YEDİKARANFİL, 6 numaralı GEZEGEN, 5 numaralı AZELHAN, 7 numaralı TURANHAN ve 9 numaralı KIZILTUĞLUM zor koşunun birincilik adaylarıdır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: 4 numaralı GÜLENYÜZ ile 2 numaralı AKSAKAL arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.