YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

18 Ağustos 2016 Perşembe

GanyanTime.com

19 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Son yarışıyla geliyorum diyen 6 numaralı MY BIANCA favorimdir. Kocaeli’de gördüğü yarışları ile açıklarını gideren 4 numaralı TOYGAR en ciddi rakibidir. 5 numaralı GOLDINIADIS ve 3 numaralı STALLION FALCON unutulmamalı.

4. Koşu: Son yarışında trafik problemi yaşamasına rağmen sonlardaki güçlü atakları ile aynada rakiplerine mağlup ederek ne denli iyi durumunda olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı GOLDEN FOOT’un, dişine göre rakipler yanında yine kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Bu gruptan daha iyi bir isim olduğuna inandığım 2 numaralı TAHİRE, ağır kilosuna rağmen favorimdir. 4 numaralı YALI GÜZELİ, 1 numaralı ŞEVALABLA, 8 numaralı CANİREM ve 9 numaralı ŞELALE sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: Son 2 yarışını kolay kazanan 6 numaralı SON OF A LEGEND, yarışlarının üst üste gelmesinden etkilenmediği takdirde yine kazanabilir. 4 numaralı CURTARALO, 3 numaralı VICTORY RHYTHM ve 5 numaralı IMPULSIVE öncelikle rakipleridir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Ayağına; 1 numaralı YEDİKARANFİL, 6 numaralı GEZEGEN, 5 numaralı AZELHAN, 7 numaralı TURANHAN ve 9 numaralı KIZILTUĞLUM zor koşunun birincilik adaylarıdır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8. Koşu: 4 numaralı GÜLENYÜZ ile 2 numaralı AKSAKAL arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN