YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Ağustos 2016 Cuma

Gizli Eküri

19 Ağustos Veliefendi Saatçisi İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Daha önce de birlikte yine Furkan Yüksel ile yarış kazanan S. Falcon bugün yine kazanmaya yakın olan isimdir. Ali Can İşleyen ile iyi bir uyum yakalayan Boyka diğer şans vereceğim isimdir.

2. Koşu: Yamak 2 aprantilerin at binecegi koşu türlü sonuca açık bir koşu olmaktadır. Bu Koşularda formda olan Jokey ve atların bir araya gelenlerini tercih etmekte fayda vardır. 3 ve 4 ayırt edilmeden yazılması gereken isimler olduğunu düşünüyorum. Adalı ekurisine ait Guilty ve etkili yarışlar çıkaran Aten diğer şanslı isimlerdir.

3. Koşu: Daha önce de çim kum ayırmadan etkili yarışlar çıkaran Yalı Güzeli uygun kilosu ve başarılı Jokeyi Averbak ile hem Form hem de Kilo olarak uygun olmasından dolayı diğer isimlerden ayrılıyor. Günün en sağlam Bankosu olarak öneriyorum

4. Koşu: Kurtel ekurisine ait olan ve Son zamanlarda etkili yarışlar çıkaran uyumlu Jokey ile çok şanslı olan Son of a Legend her ne kadar alt gruplarda başarılı olmuş olsa da bugün etkili formu ile kazanmaya yakın hızlı giden yarış temposunda duzluk dönülünce etkili yarışlar çıkaran My Bıllıonaıre kazanmaya yakın diğer bir isim KV ve Grup Koşularinda etkili performans sergileyen Selim Kaya ile Impulsive ve Son Koşusunda Impulsive den inip Victory Rhythm 'ı tercihleyen Sihirbaz'in Victory Rhythm koşu içerisinde etkili olabilecektir.

5. Koşu: Son Koşusunda kapanmaya yaşayarak arka grupta sıkışıp kalan Atlioglum uyumlu aprantisi ile diğer bir şanslı isim. Sahibi ile start alacak daha önce başarılı yarışlar çıkarmış olan Usluhan diğer şanslı bir isimdir. Son olarak start sorunu yaşayan bazen bu sorunu yarış içerisinde gösterdiği çaba ile kapatan Gezegen Selim Kaya tercihi ile diğer şanslı bir isimdir.

6. Koşu: Birbirine çok yakın dereceler elde etmiş olan taylarin mücadelesinde Anne Kan hattı kaizberte dayanan Ağrı Dağı Fırtınası Jokey tercihleri ile buraların ati olmadığı göstermektedir. Kocakaya ardından Selim Kaya ile start alacak olması hedefleri göstermek açısından önemlidir. Aksakal Gülenyuz yani sıra anne kan hattından Ayabakan ile kardeş olan Serdengecer. B.averbak ile etkili yarışlar ortaya koyan Kızım Dilsah. Daha önceki yarışlarında favori çıkan fakat bekleneni veremeyen Yaralı Kurt bunun yanı sıra Şengonul ve Yüksek Uçuş diğer şanslı isimlerdir.

3.1.2.4.5.6.9 
3.4.8.7.6 
4 YALI GÜZELİ 
7.1.5.3 
3.4.6 
1.2.4.6.11.12 

151.20 TL 


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN