YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

1 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

2 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Çalışmalarında öne çıkan isimlerden BATMANASLANI (3) ve DOMANİÇ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BAŞ AĞA (2) ve KAÇAROĞLU (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda dikkat çeken MERAM (5) favorimizdir. Son koşusunu kazanan BRAVE APTE (2) favorinin ciddi rakibi olup; HUMA KUŞU (1) ve ÇAĞLAÇAĞLA (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Etkili koşuları ile PASPARTU (1) ve son koşusunu kazanan GLEN (2) birinciliğin güçlü adayları olup; GARNET (4) ve IŞILAY (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi işlerle hazırlanan BERATBEY (1) güçlü orjini ile ABİDEM (8) öne çıkan safkanlar olsada; BİLBİLAN (9) ve KARTALBABA (4) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız SIRA DAĞLAR (3) favorimizdir. Formunu geliştiren GÜLFEM (2) favorinin ciddi rakibi olup; ALTIN ÇOCUK (6) ve İNANLI OĞLU (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son iki koşusunu kazanan DAŞTANBEY (4) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ULAKÇI (3-2),YÜKSELİM (5) ve KORALAY (1) hata kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu dikkate almadığımız MARİSSA (5) favorimizdir. İyi durumu ile GÖZYAŞI GECESİ (2) favorinin ciddi rakibi olup; AMANKAYA (1) ve GÜLRUH HATUN (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Etkili koşuları ile BADARBUNGA (5) ve usta jokeyi ile KING CROWN (4) birinciliğin güçlü adayları olup; FLYING BIRD (6) ve BAILAMOS (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Son koşusunu kazanan OTHARA (7) favorimizdir. İdeal mesafesinde BAHARŞAH (2) favorinin ciddi rakibi olup; ÖZDAMAR (4) ve ÖZREİS (6) hata affetmeyecek isimlerdir.