YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

2 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

2 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Sevdiği mesafede LA BOHEME (2),toparlanan YEŞİLMİŞİK (3),etkili yarışları ile LONGLIVE (5) ve uzayan mesafede ALTIN ADIM (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile KIZIMİREM (3) ve son koşusunu kazanan PAROLA (7) birinciliğin güçlü adayları olup; SARAYCARİYESİ (1) ve ZEYTİNBAĞI (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşularını kazanan TOROS ASLANI (3) ve SELDANINOĞLU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; SİBİRYALI (5) ve YEDİKARANFİL (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TOKATÇI (6) ve APACHE KHAN (2-3) birinciliğin güçlü adayları olup; KOLERA (5) ve AĞA BAKIRTAŞ (1-4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile SON OF A LEGEND (8) ve formunu koruyan HARPUTLU (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BEDWULF (4) ve SASPUNAS (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Son koşusunu kazanan HERO ADMIRAL (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde MEGAS (5) favorinin ciddi rakibi olup; LEO (6) ve PERFECTUS (9) hata affetmeyecek isimlerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN