YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ BEYAZ BAYRAK 9 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK TAKİPÇİLERİMİZE 6.475 TL KAZANDIRDI. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN.

2 Ağustos 2016 Salı

GanyanTime.com

2 Ağustos Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Sevdiği mesafede LA BOHEME (2),toparlanan YEŞİLMİŞİK (3),etkili yarışları ile LONGLIVE (5) ve uzayan mesafede ALTIN ADIM (1) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile KIZIMİREM (3) ve son koşusunu kazanan PAROLA (7) birinciliğin güçlü adayları olup; SARAYCARİYESİ (1) ve ZEYTİNBAĞI (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşularını kazanan TOROS ASLANI (3) ve SELDANINOĞLU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; SİBİRYALI (5) ve YEDİKARANFİL (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TOKATÇI (6) ve APACHE KHAN (2-3) birinciliğin güçlü adayları olup; KOLERA (5) ve AĞA BAKIRTAŞ (1-4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili koşuları ile SON OF A LEGEND (8) ve formunu koruyan HARPUTLU (5) birinciliğin güçlü adayları olup; BEDWULF (4) ve SASPUNAS (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Son koşusunu kazanan HERO ADMIRAL (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde MEGAS (5) favorinin ciddi rakibi olup; LEO (6) ve PERFECTUS (9) hata affetmeyecek isimlerdir.


11.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

11.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN