YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Ağustos 2016 Salı

Kurtiniadis Kurtiniadis

2 Ağustos Kurtiniadis ANKARA Tahminleri 1-2

 
------------------------ REKLAM ------------------------


BAŞ AĞA: Dağaşan gibi bir kardeşi olan tay yüksek potansiyelli orijini ile dikkat çeken safkan idman pistinde de çok güzel işlerle hazırlandı. 1 kulvar çekmiş olmanın da verdiği avantajla ilk koşusunu kazanmaya oldukça yakındır.

ÇAĞLAÇAĞLA: Gücüne ve istikrarına hayran olduğum kısrak bugün son yarışlarına nispeten çok uygun rakipleri yanında start alacak olmasından dolayı kazanabilir.

GLEN: İlk startını usta atlar gibi koşup kazanan tay artan yarış tecrübesiyle bugün daha etkili koşmasını beklediğim isimdir. Kazanabilir.

BERATBEY: Çok iyi idmanlarla bu koşuya hazırlanan tay, dereceli işleri ile dikkat çekiyor. İdmanlarını da kum pistte yaptığından ötürü pisti de yadırgamayacak olmasından dolayı, koşuyu kazanmaya oldukça yakındır.

ALTIN  ÇOCUK:  Gördüğü her koşudan sonra formunu bir tık daha yukarıya çektiğini gözlemlediğim safkan bugün lehine şartlar altında yarışacak. Ön tarafta oluşabilecek olası ağır tempoda ön grup içerisinde koşuyu takip edip düzlüğe yakın alacak olduğu liderliği fotoya kadar korumasını bekliyorum.

YÜKSELİM:  Bugün koştuğu koşuda ki tüm şartların lehine olduğunu gözlemlediğim safkan önde oluşacak sert tempoyu değerlendirecek güçtedir. Düzlük üzerinde ön tarafı yakalamakta fazla zorlanmayan yapısı ile, Daştanbey, Ulakçı ve Koralay ile girişeceği birincilik mücadelesini fotoda da olsa kazanabilir.

GÖZYAŞI GECESİ: Son koşmuş olduğu G1 koşuda muazzam bir performans sergileyen güçlü kısrak, bugün için koşulacak olan yarış kum pistte olacak olsa da çok müsait grupta yarışacak. Önde yarışı süratlendirecek çok sayıda safkan olması sebebiyle koşuyu 3-4 gibi takip edecek olan safkan, son 600 metreye doğru arttıracak olduğu tempo ile alacak olduğu liderliği farkı açarak fotoya kadar korumasını bekliyorum. Günün En Sağlam Bankosudur.

BADARBUNGA: Bu şartları istese bir arada bulamazdı. Çok süratli gidecek tempo da yarışacak rakiplerinin tempoyu olabildiğince yukarı taşıyacak olmasından dolayı, düzlükte sergileyeceği o müthiş sprinti ile koşuyu kazanmasını bekliyorum. Alternatif tek adayımdır.

ÖZDAMAR:  Son iki koşusu ile müthiş bir form sıçraması gösteren safkan, potansiyelini yeni yeni yansıtmaya başlıyor. Bugün de lehine mesafede çim pistte yarışacak olmasından dolayı, apranti indiriminden faydalanarak kilosunu da aşağı çekmiş olmanın verdiği avantajla kazanmasını beklediğim isimdir.

Genel anlamda zor koşular izleyecek olmamızdan dolayı ve Ahmet Çelik’in performansının sonuçlara doğrudan etki edecek olmasından dolayı, farklı ikramiyelere gebe bir sonuç çıkabilir.

Herkese Bol Şanslar Dilerim…


ANKARA 1 (155,52TL)
2.3.5
3.2.5.1
2.1.4
1.9.8
6.1.3.2.8.7
5.3.4.1

ANKARA 2 (207,36 TL)
1.9.8
6.1.3.2.8.7.5.4
5.3.4.1
2-GÖZYAŞI GECESİ
5-BADARBUNGA // 4.6.1
1.6.4.7.3.8.2.10.12


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN