YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

20 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TORO TORO (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKENETON (2) en yakın takipçisi olacaktır.WAVE RUNNER (5) ve ICE FOUNTAIN (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÜLRUH HATUN (1-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANIM ÇİDEM (5) en yakın takipçisi olacaktır.YAVUZ HATUN (4) ve BAŞAĞIM (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla EŞİYOK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAN EMİNEM (2) en yakın takipçisi olacaktır.QUEEN VICTORY (8) ve ELİF NUR (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki DIVINE POWER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKDENİZLİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SOLO TÜRK (5) ve HARD STONE (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MASCHERANO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DAR ES SALAAM (8) en yakın takipçisi olacaktır.WHITE CREST (5) ve ŞERVAN YILDIZI (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BABÜR (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CENGO (5) en yakın takipçisi olacaktır.KİBARHATUN (6) ve YILMAZIM (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CRAVE (3) ve CEYHAN GÜZELİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASİ KURT (1) en yakın takipçileri olacaktır.SİMYACI (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan HARPUTHANI (2) koşudaki favori isimdir.TUĞBEY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ANTEPLİ ARİF (3) ve KOZAN DAĞI (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ASLANSTAR (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAYINDIRHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KABADAYI KILIÇ (8) ve GASTEMENA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.