YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

20 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TORO TORO (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKENETON (2) en yakın takipçisi olacaktır.WAVE RUNNER (5) ve ICE FOUNTAIN (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÜLRUH HATUN (1-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANIM ÇİDEM (5) en yakın takipçisi olacaktır.YAVUZ HATUN (4) ve BAŞAĞIM (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla EŞİYOK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CAN EMİNEM (2) en yakın takipçisi olacaktır.QUEEN VICTORY (8) ve ELİF NUR (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki DIVINE POWER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AKDENİZLİ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SOLO TÜRK (5) ve HARD STONE (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MASCHERANO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DAR ES SALAAM (8) en yakın takipçisi olacaktır.WHITE CREST (5) ve ŞERVAN YILDIZI (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BABÜR (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.CENGO (5) en yakın takipçisi olacaktır.KİBARHATUN (6) ve YILMAZIM (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla CRAVE (3) ve CEYHAN GÜZELİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ASİ KURT (1) en yakın takipçileri olacaktır.SİMYACI (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan HARPUTHANI (2) koşudaki favori isimdir.TUĞBEY (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ANTEPLİ ARİF (3) ve KOZAN DAĞI (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi durumdaki ASLANSTAR (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAYINDIRHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KABADAYI KILIÇ (8) ve GASTEMENA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN