YENİ
Duyuru: 19 Ağustos Cumartesi günü Ankara yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 98.986,27 TL, 22 Ağustos Salı günü yapılacak Ankara yarışlarına devretti.

19 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

20 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SHAMWARI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEFİR BEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.YALNIZLAR GARI (8) ve CAPILANO (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ENDLESS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.THE YILDIZER (6) en yakın takipçisi olacaktır.WOW SO NICE (7-5) ve KHOR KALBA (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (1) ve MERKÜROĞLU (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SAVAŞ ATI (4) en yakın takipçileri olacaktır.ALİŞİRİN OĞLU (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan EYOTA (9) koşudaki favori isimdir.ZAPPA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FALEZ (4) ve STRATEGICALLY (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MISTER LOBA LOBA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YEDİ BELA (1) en yakın takipçisi olacaktır.NASİPLİ (6) ve SLEVEN (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ZÜLUMKAR (4) ve TUMBULZELE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BESSEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.YÜREĞİM (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan EBİTDA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOPÇU OĞUZHAN (3) ciddi rakibi olacaktır.GO WIID (6) ve ULAN BATOR (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki LIFETIME (2) ve OCEAN SERAPH (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MANDARİN (6) ciddi rakipleri olacaktır.RUMBA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla BATMANASLANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYBARAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜK DEMİRKIRIM (8) ve SİNAÇÖLÜ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.