YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

20 Ağustos Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda SHAMWARI (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEFİR BEY (2) en yakın takipçisi olacaktır.YALNIZLAR GARI (8) ve CAPILANO (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ENDLESS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.THE YILDIZER (6) en yakın takipçisi olacaktır.WOW SO NICE (7-5) ve KHOR KALBA (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (1) ve MERKÜROĞLU (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SAVAŞ ATI (4) en yakın takipçileri olacaktır.ALİŞİRİN OĞLU (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: Formda olan EYOTA (9) koşudaki favori isimdir.ZAPPA (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FALEZ (4) ve STRATEGICALLY (10) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla MISTER LOBA LOBA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YEDİ BELA (1) en yakın takipçisi olacaktır.NASİPLİ (6) ve SLEVEN (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki ZÜLUMKAR (4) ve TUMBULZELE (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BESSEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.YÜREĞİM (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan EBİTDA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOPÇU OĞUZHAN (3) ciddi rakibi olacaktır.GO WIID (6) ve ULAN BATOR (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki LIFETIME (2) ve OCEAN SERAPH (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MANDARİN (6) ciddi rakipleri olacaktır.RUMBA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: İyi formuyla BATMANASLANI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEYBARAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.KÜÇÜK DEMİRKIRIM (8) ve SİNAÇÖLÜ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN