YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

19 Ağustos 2016 Cuma

GanyanTime.com

20 Ağustos Nesine.com ANKARA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 2-3

2. Koşu: Sıralamam: 1-7

3. Koşu: Sıralamam: 1-3-5

4. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Koşusunun kapatılması taraftarıyım.

5. Koşu: Bu grubun üzerine bir isim olduğuna inandığım 1 numaralı YEDİ BELA ağır sıkletten etkilenmediği takdirde sevdiği pistte kazanabilir. Rakip yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

6. Koşu: 3 numaralı TUMBULZELE ile 4 numaralı ZÜLUMKAR arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: Hazırlıklarında ön plana çıkan 1 numaralı EBİTDA ile 4 numaralı ULAN BATOR ekonomik kuponlar için yeterli görülebilir. 3 numaralı TOĞÇU OĞUZHAN, 6 numaralı GO WID, 5 numaralı BEYZAM ve 7 numaralı LADY DERYA rakip yazacaklara önerim.

8. Koşu: Son yarışını ölçü almadığım ve sıkı bir şekilde bu koşunun hazırlıklarını yapan 7 numaralı RUMBA favorimdir. Kazandığı koşu ile bizleri yanıltmayan 6 numaralı MANDARİN daha iyi durumuyla en sert rakibidir. 2 numaralı LIFETIME unutulmamalı.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: İlk startını bugünkü binici idaresinde kolay kazanan ve ardından gerçekleştirmiş olduğu işlerinde daha iyi duruma gelen Özfidan ile Katre’nin anne kardeşi 1 numaralı BATMANASLANI’nın, 2’de 2 yapmasını bekliyorum.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN