GanyanTime.com
YENİ

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Ağustos Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Şartlı 1 koşuda NEW TRANSATLANTIC (6) ve BURUNDI (2-7) öne çıkan safkanlar olup; HATCHE (9) ve AZİZOĞLU (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son iki koşusunu kazanan KEPEZ STORM (5) favorimizdir. İdeal mesafesinde GASPERINI (4) favorinin ciddi rakibi olup; FORGET ME NOT (1) ve ALKANHAN (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen DUKE OF KENT (2) favorimizdir. İyi durumu ile SUHARRY (3) favorinin ciddi rakibi olup; MY HEART (1) ve ATEN (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Şartlı 1 koşuda ALLA TURCA (1) ve DYCE ROLLER (3) öne çıkan safkanlar olup; GRAND BOSPHORUS (5) ve ESKAYRA (4-8) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki safkanlardan CANKURTBEY (2) ve CANDOSTUM (3) birinciliğin güçlü adayları olup; SASANİ KAPLANI (4) ve PADOKGÜLÜ (12) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen ERBABAM (4) favorimizdir. İyi durumu ile TRAKYA ATEŞİ (6) favorinin ciddi rakibi olup; AZMİ REİS (9) ve TOROS ASLANI (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Uygun grupta AMANKAYA (4) favorimizdir. Son koşusunu kazanan GÖZYAŞI GECESİ (6) favorinin ciddi rakibi olup; MARİSSA (7) ve DERİN SULTAN (5) usta jokeyleri ile ihmal edilmemelidir.

8.Koşu: Son koşusunu kazanan THE WORLD IS YOURS (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde BİNDOKUZYÜZYEDİ (1) favorinin ciddi rakibi olup; DONTLOOSEDCONTROL (6) ve KUBANGO (4) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Etkili koşuları ile ÇAĞ TUFANI (2) ve son koşularında toparlanan LİRA LİRA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KISS YOUR HANDS (7) ve ÇAĞ TUFANI (2) sonraki ihtimallerdir.