GanyanTime.com
YENİ

21 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

21 Ağustos Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile CANCAHİDEM (8) ve DİKOĞLU (2) birinciliğin güçlü adayları olup; İREMBEYİ (4) ve KAFTAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili çim koşuları ile ÇARÇIRA (2) ve son çim koşusunda dikkat çeken MY SPACE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SADIK AĞA (3) ve DOMINANTS SON (4-6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Üstün performansı ve son iki koşusunu kazanan ekürisi ile KARADALGA (2-4 günün güvenilir safkanlarından olup; ALAKIZ (1), FETHİYE (3) ve DÜŞÜMDEKİ (6) hata kollayacak isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÜVEN BEY (3) ve KOMPAS (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KRALİÇEM (8) ve AK BEYAZ ZEUS (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan DUYGUABLA (2) iyi performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; ECEMNUR (5), FİRDEVS (3) ve SİBEL SU (1) hata kollayacak safkanlardır.

6.Koşu: Beş aylık aradan sonra iki yarış gören kalite safkan TEMELHAN (4) favorimizdir. FAIRY FAST (3), ZENCİRBEY (2), ve DYMAXION (1) hata arayacak safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen ÇAHAN (2) favorimizdir. İyi durumu ile KUTUP (3) favorinin ciddi rakibi olup; AKIN AKIN (1-4) ve TEZCANLI (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ILIÇLIM (8) ve EFSUNLUKAYA (2) birinciliğin güçlü adayları olup; KANLIKAYA (4) ve NİZİP FIRTINASI (5) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Etkili koşuları ile YILDIRIM ŞAH (4) ve kum pistte etkili koşan RIDE HIGH (6) birinciliğin güçlü adayları olup; ARCHMAN (2) ve SOLDANA (9) sonraki ihtimallerdir.