YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

21 Ağustos Metin Arman İSTANBUL Yarış Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Yeni yazarımız Metin ARMAN İstanbul tahminleri ve yorumlarıyla sizlerle. 

1.KOŞU: GÜNÜN İLK KOŞUSUNDA BENİM ÖNCELİKLE ŞANS VERMEK İSTEDİĞİM İSİM EKÜRÜ AVANTAJIDA BULUNAN 7 NUMARALI EDINBURGH OLACAK ANNEDEN AYAĞINA ÇABUK İSİMLER OLAN MY DEAR SON / PRINCESS FIONA / FEARLESS SON GİBİ İSİMLERLE KARDEŞ OLAN BUNUN YANI SIRA GALOPLARINDA DA DÜZENLİ VE GÜZEL HAZIRLIKLARI İLE DİKKAT ÇEKİP ÖNCELİKLİ ŞANS VERİLMESİ GEREKEN İSİMDİR. DAHA SONRA YİNE İYİ BİR ORJİNE SAHİP OLAN GALOPLARINDADA OLADUKÇA İYİ GÖRÜNEN H. KARATAŞ İLE KOŞUYA KATILACAK OLAN 6 NUMARALI NEW TRANSATLANTIC İKİNCİ İSİM OLARAK YAZILMALI. YİNE SON GALOBUNDA 1000 MT 1.00.4 400 MT SONUNDA 23 RAHAT GALOBUYLA ADETA AYAKLARI YERDEN KESİLEN 9 NUMARALI HATCHE YAZARAK BU AYAĞI GEÇEBİLİRİZ. 

2.KOŞU: BURADA SİZLERE İKİ İSİMDEN BAHSETMEK İSTİYORUM BUNLAR 9 NUMARALI BÖRTEÇİNE VE 7 NUMARALI ALKANHAN OLACAKLAR. BU İKİ İSİM KOŞUYU ÖNLERDE KABULLENEN İSİMLER OLUP BUGÜN İÇİN BERABERCE LİDERLİĞİ ALMAK İSTEYECEKLERDİR MUHTEMELEN BÖRTEÇİNE'NİN LİDERLİK YAPACAĞI BU KOŞUDA SON VİRAJA KADAR ALKANHAN YANINA GELMEDİĞİ SÜRECE KOŞUYU KAZANACAKTIR. ANCAK ERKEN YANINA GELMEYİ BAŞARIRSA BU KEZ ALKANHAN KOŞUYU LEHİNE ÇEVİRİR GÖRÜŞÜNDE OLUP BU İKİ İSİM BU YARIŞ İÇİN BANA GÖRE YETERLİ OLACAKTIR. 

3.KOŞU: BU YARIŞTA ÖN PLANA ÇIKAN 3 NUMARALI SUHARRY VE 2 NUMARALI DUKE OF KENT ARASINDAN KİM EN AZ HATAYI YAPARSA KOŞUYU KAZANMASINI BEKLİYORUM. 

4.KOŞU: ZOR GEÇMESİNİ BEKLEDİĞİM BU TAY KOŞUSUNDA BENİM ÖNCELİKLİ İSMİM EKÜRİ OLAN 8 NUMARALI CAT IN THE HAT OLACAK ANNEDEN ES ES RUNNER İLE KARDEŞ OLAN BU TAY EKÜRİSİ OLAN 4 NUMARALI ESKAYRA'DA ANNEDEN TAYLIK ZAMANINDA BİR ÇOK GRUP KOŞUSUNDA BAŞARIYLA BOY GÖSTERMİŞ OLAN SARILAR RUNNER İLE KARDEŞ OLUP ÖNCELİKLE BU EKÜRİ TAYLARA ŞANS VERİLMELİ. DAHA SONRA ABBAS YOLCU İLE ANNEDEN KARDEŞ OLAN 1 NUMARALI ALLA TURCA, GALOPLARINDA DÜZENLİ VE BAŞARILI OLAN 5 NUMARALI GRAND BOSPHORUS VE KURTEL EKÜRİSİNE AİT OLAN GALOPLARINDA YİNE İYİ İŞLER ÇIKARAN 3 NUMARALI DYCE ROLLER MUTLAKA DEĞERLENDİRİLMELİ.

5.KOŞU: BURADA SİZLERE 4 NUMARALI SASANİ KAPLANI'NI BANKO OLARAK ÖNERECEĞİM. SON KOŞUSUNDA VİRAJA ÇOK KOLAY GELEN DAHA SONRA BİNİCİSİNİN ACELECİ DAVRANIP SON 300'DE LİDERLİĞİ ALMAYI BAŞARAN ANCAK BİR TÜRLÜ ATINA AYAK DEĞİŞTİRTEMEYEN BİNİCİSİ BUNU SON 50'DE YAPABİLDİ ANCAK KOŞUYU LEHİNE ÇEVİRMEYİ BAŞARAMADI BUGÜN İÇİN AYNI HATAYI USTA BİNİCİSİ İLE YAPMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM VE BANKO YAZILMASINI TAVSİYE EDİYORUM.

6.KOŞU: ZOR BİR KOŞU OLAN BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUNDA BENİM FAVORİM SON YARIŞINDA BAŞARILI BİR DÖRDÜNCÜLÜK ELDE EDEN SONLARDAKİ ETKİLİ ATAKLARI İLE 6 NUMARALI TRAKYA ATEŞİ OLACAK. ÖNCELİKLİ RAKİBİ USTA PİLOTU İLE 4 NUMARALI ERBABAM OLACAKTIR, DAHA SONRA SON KOŞUSUNDA UZUN MESAFEDEN ETKİLENEN 9 NUMARALI AZMİ REİS VE GEÇEN SENEKİ FORMUNA YAVAŞ YAVAŞ KAVUŞTUĞUNU SON KOŞUSU İLE BELLİ EDEN 7 NUMARALI MENGÜBERT BU AYAK İÇİN YETERLİ OLACAĞI GÖRÜŞÜNDEYİM. 

7.KOŞU: HALİDE EDİP ADIVAR ADINA DÜZENLENEN BU YARIŞTA BENİM FAVORİM SON KOŞUSUNDA ERKEK ATLARLA FAUL YAPILMASINA RAĞMEN BAŞARILI KOŞUP 3 CÜLÜKLE AYRILAN BUGÜN İÇİN HEM CİNSLERİ İLE START ALACAK OLAN 4 NUMARALI AMANKAYA OLACAKTIR. ANCAK BİR DİĞER BAŞARILI İSİM OLAN 6 NUMARALI GÖZYAŞI GECESİ MUTLAKA KUPONLARDA BULUNMALI BU İKİ KISRAK BURASI İÇİN YETERLİ OLACAĞI GÖRÜŞÜNDEYİM. 

8.KOŞU: SON KOŞULARINDA GÜÇLÜ RAKİPLERLE START ALAN 1 NUMARALI BİNDOKUZYÜZYEDİ BUGÜN İÇİN UYGUN RAKİPLERİ ARASINDA APRANTİSİNİN İYİ İDARESİNDE KOŞUYU KAZANMAYA ÇOK YAKIN OLUP ÖNCELİKLİ RAKİBİ SON KOŞUSUNDA ETKİLİ ATAKLARLA KOŞUYU ÜÇÜNCÜ TAMAMLAYAN BUGÜN İÇİN ETKİLİ PİLOTU İLE 4 NUMARALI KUBANGO SON KOŞUSUNU KAZANIRKEN NE DENLİ FORMDA OLDUĞUNU GÖSTEREN 2 NUMARALI THE WORD IS YOURS VE USTA PİLOTUNUN ISRARLA BİNMESİ İLE 6 NUMARALI DONTLOOSEDCONTROL MUTLAKA YAZILMALI. 

9.KOŞU: GÜNÜN SON KOŞUSUNDA ÖNCELİKLİ İSİM OLARAK 5 NUMARALI LİRA LİRA DİYECEĞİM SENTETİK PİSTTE ÇOK DAHA BAŞARILI OLAN BU TAY UYGUN GÖRÜNEN RAKİPLERİ ARASINDA KOŞUYU KAZANMAYA OLDUKÇA YAKIN OLUP. RAKİP YAZMAK İSTEYENLERE SON KOŞUSUNDA KOCAELİ PİSTİNDEN ETKİLENDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM BUGÜN İÇİN SENTETİKTE DAHA FARKLI KOŞMASINI BEKLEDİĞİM 4 NUMARALI HEADWAY VE SÜRATLİ İSİM 2 NUMARALI ÇAĞ TUFANI'NI YAZABİLİRLER. KOŞUNUN BOMBA İSMİ OLARAKTA KISA ARANIN ARDINDAN KOŞU GÖREN UYUM SAĞLADIĞI BİNİCİSİ İLE 9 NUMARALI MAKBET OLACAKTIR. DİKKAT...!

İSTANBUL YARIŞLARI ŞABLONUM 

1.KOŞU: 7.6.9 
2.KOŞU: 9.7 
3.KOŞU: 3.2 
4.KOŞU: 8.1.5.3 
5.KOŞU: 4 BANKO 
6.KOŞU: 6.4.9.7 
7.KOŞU: 4.6 
8.KOŞU: 1.4.2.6 
9.KOŞU: 5.4.2.9 

Sizde tahmin ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Hepinize bol şanslar.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN