YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1. Koşu: Sıralamam: 6-2-9

2. Koşu: Sıralamam: 4-5-8-9-7-1-3-6-2

3. Koşu: Sıralamam: 2-3

4. Koşu: Şuanda aygır olan Hakeem ve Agresivo’nun babadan kardeşi 3 numaralı DYCE ROLLER hazırlıklarında rekor dereceler ortaya koyuyor. İdman pistindeki bu işlerini koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum.

5. Koşu: Süratli gitmesini beklediğim koşuda 4 numaralı SASANİ KAPLANI’nın, stilile uygun binicisi idaresinde sonlardaki etkili atakları ile birinciliğe yakın görüyorum. 3 numaralı CANDOSTUM, 2 numaralı CANKURTBEY, 7 numaralı ASLANSÜTÜ ile 5 numaralı HAYAL DÜNYASI favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

6. Koşu: Son koşunu ölçü almadığım 9 numaralı AZMİ REİS favorimdir. 4 numaralı ERBABAM, 6 numaralı TRAKYA ATEŞİ, 7 numaralı MENGÜBERT, 3 numaralı BAYDARŞAH, 2 numaralı YOLDAŞ ve 5 numaralı TOROS ASLANI sırasıyla rakipleridir.

7. Koşu: Ankara’da kazanarak şeytanın bacağını kıran 6 numaralı GÖZYAŞI GECESİ bir kez daha birinciliğin en güçlü adayıdır. 4 numaralı AMANKAYA’yı, tek rakibi olarak görüyorum.

8. Koşu: Kazanarak moral bulan 2 numaralı THE WORLD IS YOURS favorimdir. 1 numaralı BİNDOKUZYÜZYEDİ, 6 numaralı DONTLOOSEDCONTROL öncelikle rakipleridir. 4 numaralı KUBANGO yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Son koşusuyla geliyorum diyen 7 numaralı KISS YOUR HANDS ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı LİRA LİRA, 1 numaralı ASLANAĞZI, 2 numaralı ÇAĞ TUFANI, 4 numaralı HEADWAY, 6 numaralı TAMERCAN, 9 numaralı MAKBET ve 10 numaralı QUEENS LEGEND zor koşunun birincilik adaylarıdır.