YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 6-2-9

2. Koşu: Sıralamam: 4-5-8-9-7-1-3-6-2

3. Koşu: Sıralamam: 2-3

4. Koşu: Şuanda aygır olan Hakeem ve Agresivo’nun babadan kardeşi 3 numaralı DYCE ROLLER hazırlıklarında rekor dereceler ortaya koyuyor. İdman pistindeki bu işlerini koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum.

5. Koşu: Süratli gitmesini beklediğim koşuda 4 numaralı SASANİ KAPLANI’nın, stilile uygun binicisi idaresinde sonlardaki etkili atakları ile birinciliğe yakın görüyorum. 3 numaralı CANDOSTUM, 2 numaralı CANKURTBEY, 7 numaralı ASLANSÜTÜ ile 5 numaralı HAYAL DÜNYASI favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

6. Koşu: Son koşunu ölçü almadığım 9 numaralı AZMİ REİS favorimdir. 4 numaralı ERBABAM, 6 numaralı TRAKYA ATEŞİ, 7 numaralı MENGÜBERT, 3 numaralı BAYDARŞAH, 2 numaralı YOLDAŞ ve 5 numaralı TOROS ASLANI sırasıyla rakipleridir.

7. Koşu: Ankara’da kazanarak şeytanın bacağını kıran 6 numaralı GÖZYAŞI GECESİ bir kez daha birinciliğin en güçlü adayıdır. 4 numaralı AMANKAYA’yı, tek rakibi olarak görüyorum.

8. Koşu: Kazanarak moral bulan 2 numaralı THE WORLD IS YOURS favorimdir. 1 numaralı BİNDOKUZYÜZYEDİ, 6 numaralı DONTLOOSEDCONTROL öncelikle rakipleridir. 4 numaralı KUBANGO yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Son koşusuyla geliyorum diyen 7 numaralı KISS YOUR HANDS ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı LİRA LİRA, 1 numaralı ASLANAĞZI, 2 numaralı ÇAĞ TUFANI, 4 numaralı HEADWAY, 6 numaralı TAMERCAN, 9 numaralı MAKBET ve 10 numaralı QUEENS LEGEND zor koşunun birincilik adaylarıdır.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN