YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

20 Ağustos 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Ağustos Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1. Koşu: Sıralamam: 6-2-9

2. Koşu: Sıralamam: 4-5-8-9-7-1-3-6-2

3. Koşu: Sıralamam: 2-3

4. Koşu: Şuanda aygır olan Hakeem ve Agresivo’nun babadan kardeşi 3 numaralı DYCE ROLLER hazırlıklarında rekor dereceler ortaya koyuyor. İdman pistindeki bu işlerini koşusuna taşıması durumunda yarış hayatına kazanarak start vermesini bekliyorum.

5. Koşu: Süratli gitmesini beklediğim koşuda 4 numaralı SASANİ KAPLANI’nın, stilile uygun binicisi idaresinde sonlardaki etkili atakları ile birinciliğe yakın görüyorum. 3 numaralı CANDOSTUM, 2 numaralı CANKURTBEY, 7 numaralı ASLANSÜTÜ ile 5 numaralı HAYAL DÜNYASI favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.

6. Koşu: Son koşunu ölçü almadığım 9 numaralı AZMİ REİS favorimdir. 4 numaralı ERBABAM, 6 numaralı TRAKYA ATEŞİ, 7 numaralı MENGÜBERT, 3 numaralı BAYDARŞAH, 2 numaralı YOLDAŞ ve 5 numaralı TOROS ASLANI sırasıyla rakipleridir.

7. Koşu: Ankara’da kazanarak şeytanın bacağını kıran 6 numaralı GÖZYAŞI GECESİ bir kez daha birinciliğin en güçlü adayıdır. 4 numaralı AMANKAYA’yı, tek rakibi olarak görüyorum.

8. Koşu: Kazanarak moral bulan 2 numaralı THE WORLD IS YOURS favorimdir. 1 numaralı BİNDOKUZYÜZYEDİ, 6 numaralı DONTLOOSEDCONTROL öncelikle rakipleridir. 4 numaralı KUBANGO yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9. Koşu: Son koşusuyla geliyorum diyen 7 numaralı KISS YOUR HANDS ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı LİRA LİRA, 1 numaralı ASLANAĞZI, 2 numaralı ÇAĞ TUFANI, 4 numaralı HEADWAY, 6 numaralı TAMERCAN, 9 numaralı MAKBET ve 10 numaralı QUEENS LEGEND zor koşunun birincilik adaylarıdır.