GanyanTime.com
YENİ

21 Ağustos 2016 Pazar

GanyanTime.com

21 Ağustos Ozibey İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

Merhabalar, 

Dün yaşanan hain saldırıda yaşamını yitiren kardeşlerimize baş sağlığı, kalanlarına da Allah'tan sabırlar istiyorum.. 

TERÖRÜ LANETLİYORUZ. !!! 

Sevdiğim hipodrom İzmir'de tutuğum safkanlardan oluşan bir yarış görüyorum, 2 saatlik analizlerim sonucu aşağıda yer alan kurgum çıkmıştır. Kazançlı olması dileklerimle... 

1.AYAK: Değişen jokeyi ile start alacak olan (3) GÜVEN BEY mesafede uygun rakiplerinin yanında kazanacağını düşünüyorum, günün bankosu olarak yazabilirsiniz.. 

2.AYAK: Sürpriz beklediğim mücadelede istediğim sonuçları veremeyen (9) DISTAND LIGHT uygun grupta artık kazanması gerektiğini düşünüyorum, favorimdir. Mesafede etkili yarışları bulunan hırslı safkan (11) NİLSTAR, azalan sikleti ile tekrar kazanabilir hale gelen (2) DUYGUABLA, son yarışı ile dikkat çeken kapalı kutu (14) SEROTONIN, startta oyalanmadığı taktirde sonuç alabilecek (4) MADAM CORLEONE ve üst sıraları zorlamak isteyecek olan son isim (10) LADY FORCE olacaktır.. 

3.AYAK: Normal şartlarda kalitesi ile tanınan safkan (4) TEMELHAN rahat bir birincilik elde etmesi lazım, fakat çalışmalarıma göre son koşusunu kazanan safkan (2) ZENCİRBEY uzayan 200 metrelik mesafede de rakibini zorlayacaktır.. 

4.AYAK: Uygun rakiplerinin yanında kazanacağını düşündüğüm safkan (2) ÇAHAN favorimdir. Her gittikçe üstüne katan (6) HANIM SULTAN ve tatlı bir süpriz gerçekleştirebilecek olan (7) SOĞUK ÇERMİK yazılabilirler.. 

5.AYAK: Sonunda uygun grubu bulan safkan (4) KANLIKAYA kazanmaması için hiçbir neden yok! Safkanı günün bankosu olarak öneriyorum, güvenmeyenler için sıralamam şablonda olacak.. 

6.AYAK: Zorlu mücadelede sıralamam şablonumda olacaktır.. 

İZMİR 2.ALTILI KUPONU

3 GÜVEN BEY 
9-11-2-14-4-10 
4-2 
2-6-7
4 KANLIKAYA // 8-10 
12-4-9-16-2-10 

15 TL // 38 TL 

Bol şanslar dilerim..