YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇALIK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞAHDEMİR (3) en yakın takipçisi olacaktır.ATİKTAY (2) ve SAVAŞER (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARAP EDA (2) ve ALKANATLIM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEZGEL GÜR (9) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla MEHMET BERK (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAŞKIR (1) ciddi rakibi olacaktır.DİLŞEKER (4) ve HASANŞAH (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki PARTY LOVER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAZİMBABA (3) en yakın takipçisi olacaktır.TEKDAL (4) ve LEGA NORD (1-5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla EZO HANIM (2) ve GÜZELSAÇAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAMANİÇE (5) en yakın takipçileri olacaktır.SOYLU TURBO (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki MARAKUJA (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARMİNİM (3) ciddi rakibi olacaktır.OLCAYIN OĞLU (1) ve AKÇİLDEDE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formda olan ICE PRINCESS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANPETEK (3) en yakın takipçisi olacaktır.HÜRKUŞ (6-4) ve SAHİBE (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BAHT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.NADİDE SULTAN (6) en yakın takipçisi olacaktır.BÜRÜSKHAT (3) ve TEKJIN (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Artan formuyla KIŞGÜLÜ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARIBİRGÜL (3) en yakın takipçisi olacaktır.NURAN HANIM (4) ve ZEMZEMKIZI (5) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN