YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Ağustos 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

22 Ağustos Beygir.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ÇALIK (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞAHDEMİR (3) en yakın takipçisi olacaktır.ATİKTAY (2) ve SAVAŞER (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARAP EDA (2) ve ALKANATLIM (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEZGEL GÜR (9) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİÇEKKAYA (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla MEHMET BERK (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TAŞKIR (1) ciddi rakibi olacaktır.DİLŞEKER (4) ve HASANŞAH (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki PARTY LOVER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAZİMBABA (3) en yakın takipçisi olacaktır.TEKDAL (4) ve LEGA NORD (1-5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla EZO HANIM (2) ve GÜZELSAÇAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KAMANİÇE (5) en yakın takipçileri olacaktır.SOYLU TURBO (11) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki MARAKUJA (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARMİNİM (3) ciddi rakibi olacaktır.OLCAYIN OĞLU (1) ve AKÇİLDEDE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formda olan ICE PRINCESS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.CANPETEK (3) en yakın takipçisi olacaktır.HÜRKUŞ (6-4) ve SAHİBE (8) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BAHT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.NADİDE SULTAN (6) en yakın takipçisi olacaktır.BÜRÜSKHAT (3) ve TEKJIN (11) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Artan formuyla KIŞGÜLÜ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARIBİRGÜL (3) en yakın takipçisi olacaktır.NURAN HANIM (4) ve ZEMZEMKIZI (5) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN